Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

МCleaner


Rosi Ko

Recommended Posts

Ползвам тази програма от доста отдавна и съм много доволен от нея.Нямам оплаквания :biggrin::biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 5 месеца по-късно...

Момчета, два пъти я плащам и не получавам ни стон ни вопъл от тях, писах и акаунта на ПейПал т..е. отворих дискусия и пак така, По начина по който се хакваше ся не става с четворката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Ето лекарство за тези които имат проблеми като R32. В пъти по-добра и лесна от Блеклиста.

  1. Ако имате инсталирана Mcleaner я премахватe и чистите файловата с-ма с помощта на iFile.
  2. Теглите последна версия от репото на BigBoss.
  3. Влизате в Файловата с-ма на телефона чрез iPhoneBrowser или iFunBox примерно и отивате на Applications/MCleaner.app и заместавате този файл.
  4. http://itunes.apple.com/linkmaker/

Вече имате напълно работеща и кракната MCleaner! :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Има ли начин програмата да не показва history-то на блокираните номера в Phone - Recents ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми то не ги показва ако си дал примерно Hangup the Call. Мисля, че само при опцията Ignore the Call ти показва history.

П.П. Аз пък искам да питам, има ли опция като при iBlacklist, която ти премахва известията за смс и пропуснато повикване на locksreen-а, че нещо не намирам такава?

Редактирано от tonygti
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах всичко но програмата не може да спира SMS-и ... iBlacklist си остава TheBest

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да не спира смс-и. Аз си пратих от другия телефон и смс-а не се виждаше Messages. В log-а на програмата го намерих и го изтрих.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Приложението не работи на 4.2.1! Причинява краш на спрингборда при опит за набиране на контакт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...