Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Тих звук при заключване и отключване


wsgar3

Въпрос

Привет,

От известно време забелязах, че при отключване и заключване звука се чува съвсем тихо. Интересното е, че го прави абсолютно произволно. От време на време е ОК, от време на време е тихо. Не че е голям проблем, но ми е интересно на какво може да се дължи този ефект.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

13 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

На някое разширение в мобайл субстрат. Обикновенно става след инсталация на iphone delivery. Пробвай да го махнеш/рестарт и после наново/рестарт. Сети се какво си качил, преди да се появи проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямам iphone delivery (това нали беше известяване за получени sms?). От Сидия имам: AppSync, Erica Utilities, iFile, Imstallous, Iprotect, MobileLog, Safari DM, SBsetings и Winterboard. Не мога да се сетя какво съм инсталирал напоследък, но не го прави постоянно - решава и е тихо 3-4 пъти, след което си нормално....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Winterboard - с това трябваше да започнеш...примиряваш се, или го махаш. С пълна сила прави проблеми, ако си качвал UISounds в някоя тема. Аз съм ги сменил директно в ОС-то и нямам проблем.

Пробвай да махнеш папката със звуци от темата,рестартирай и следи пак ли ще прави проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Winterborda го ползвам само transperant dock, user wallpaper и user lock backgraund и за да си крия ненужни икони. Ще почета как мога да ги направя тези неща без него, ще го разкарам и ще видим какво става. Поздрави и благодаря!

Редактирано от wsgar3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен се появи това само един път!

Отключването тихо, заключването нормално.

Респринг и заспа ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

pe6o666 и при мен се оправя с респринг или рестарт и след известно време пак го има, но....преживява се! Просто ми беше интересно какво може да причинява тази аномалия. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Икони можеш да криеш по много начини - сбсетингс например.Прозрачния док се слага на ръка във файловата с-ма(не помня пътя сега). За юзър уолпейпър можеш да свалиш Desktop/SMS Background от сидиа - сменя уолпейпъра зад иконите и този на Sms.app - работи без уинтерборд, няма крашове и харчи малко рам и батерия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разкарах "зимния" и май се оправи. Благодаря за помоща!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да не би да закриваш говорителя с ръка отвреме на време?

Знам,че е глупаво,но понякога не обръщаме внимание на тази малка подробност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И още нещо: когато при заключен телефон проведете разговор, след като приключи се чува звука за заключване. Когато отключите после се чува много тихо и директно се отваря "phone.app".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Спирайте ги звуците при заключване/отключване и си решавате проблема :) Мен много ме дразнят тези звуци, а Phone.app винаги остава отворена след провеждане на разговор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...