Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Търся web browser с support на Java


MARKOV

Въпрос

Здравейте колеги,

разполагам с iPhone 4s и имам наложаща нужда от браузър,които да поддържа Java.На моята работа разполагам с машина,която е свързана с интернет и има вариант да се управлява от дистанция чрез интернет браузър.Конфигурирах си VPN връзката от телефона,но когато дойде времето да отворя адреса на машината се сетих,че iPhone не поддържа Java.Четах в интернет за Cloudbrowser но не е наличен в българския маркет и не мога да го изтегля.Бих искал да ви помоля за съвет за някаква алтернатива.Важно е да спомена че телефона не е джейлнат и няма да се джейлва ако не е много необходимо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Имаш две алтернативи:

Правиш си акаунт в още един магазин, в който е наличен браузърът или джейлваш и търсиш в Сидиа. Мисля, даже имаше и конзолен браузър с джава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дали е възможно от другия стор(които и да е той) да си гифтна аппа към българския,които си ползвам?Инак ще трябва да ги ползвам едновремено и да сменям акаунтите постоянно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами аз например правя точно така - сменям си ги и нямам проблеми.

А "постоянно" ...... колко да е постоянно - не ги сменяш по десет пъти на ден....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Публикувано (редактирано)

Търсих доста в българския стор,единственото което намирам е това https://itunes.apple...89360?ls=1&mt=8

Закупих апликацията вече,но не съм на работа и немога да проверя дали ще отвори сайта.

Vbox7 се отваря без проблем зарежда клиповете на секундата.Но точно това което искам да отворя не знам дали ще бъде отворено.

Редактирано от MARKOV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...