Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Не мога да пращам sms


progressive

Въпрос

Здравейте ! Имам проблем при изпращането на smsи. Когато изпращам съобщение изпращането спира и ми изписва Not Delivered. Обадих се в GLOBUL, оттам ми продиктуваха един номер и казаха да го въведа в настройките на съобщенията, но там няма поле в което да го въведа. Някой може ли да помогнеее ??? :))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Правилно е първо да опитате с опцията Reset Network Settings.

Втори вариант: набирате *5005*7672*+359XXXXXXXXX# като замествате +359XXXXXXXXX с номера, който са ви дали.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Джейлнат ли е телефона? Аз имах същия проблем заради tweak-a Raise to call.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, и аз наскоро забелязах че от известно не мога да изпращам смс-и ... Някой намери ли решение на проблема?

Апарата е iPhone5 отключен с r-sim9 и iOS 7.0.6 ...наскоро му направих и джейлбрейк за да видя няма това да помогне, но отново греда ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прочети мнението на victor11.Извади R-SIM и тогава въведи Номера на Центъра за Съобщения на твоя оператор.

Sent from my iPhone 5S using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Без карта не можеш да въведеш смс центъра ;)

Reset firmware - да изчистиш всичко което си сложил ,да не се омазало нещо -направи jailbreak и от cydia инсталирай пача от репото на R-SIM: www.isamteam.com или isamsim.com/cydia

Ето ти и инструкции ;)

http://www.rsim5.com/intro.php?id=12

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, предварително се извинявам ако вЪпросът ми не е на място, но за първи път пиша във форум и ми е малко чуждо! Имам проблем с телефона ми IPhone5. Аз както и още сигурно 20/30 човека използваме една и съща регистрация Apple ID и проблема е такъв, че получавам чужди смс-и, както и моите се изпращат до няколко човека от списака ползващи тази регистрация! Не знам по какъв начин да си оправя телефона, пробвах като излезнах от профила, но не съм много сигурна, че това е решение на проблема. Моля, ако знаете нещо по темата да ми помогнете! :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това,което обясняваш най-вероятно се отнася за IMessages.За нормален СМС,не би трябвало да е проблем.Спри IMessages oт "settings".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Settings/messages махни акаунта оттам и ако не е активен твоят номер там, изключи/включи веднъж аймесидж - трябва да го видиш отметнат в send&receive.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...