Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5C & iPhone 5S - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

Предлагам да стартираме дискусията относно новинките още в края на този месец, да разчешаме клавиатурите с виждания, прогнози и надежди, относно финалната версия на iOS7, както и пускането на новия iPhone 5S в пакет с предполагаемия бюджетен iPhone 5C. До настъпването на ивент-а, това ще е мястото за публикуване на клипчета, слухове и т.н. в този дух. Когато ивентът стане реалност, темата ще бъде заключена и събитието ще се отразява от екипа.

post-226-0-07853400-1378233201_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    132

  • Alxx®

    104

  • Asen_77

    73

  • Veselin Minchev

    63

Аз да си пожелая, пък дано се сбъдне:

ще ми се синичък, бюджетен, без Сири и диктовката, с хардуера на iPhone 5 и да стъпи на 500/650 през оператор.

От новата ОС ме блазни само пъргавината, другото си го имам от туийкове :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

AT&T са забранили излизането в отпуск на всички свои служители за периода 10.09. - 20.09, вкл. уийкенда. Изводът е ясен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи за рождения ми ден октомври, да си заделя едни 1000 лв?;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какви са ви очакванията за цена на евентуалния 5С без оператор. Според мен отново цената му няма да е под 500$ за Щатите. С оператор най-вероятно 50$ надолу спрямо нормалната цена, която всеки път обявяват. При нас най-вероятно няма да стартира под 1000 лв. Иначе и аз няма да откажа син 5С с хардуера на 5-ца ;) Но както се знае, калъфи и панелчета има всякакви, така че цвета е най-малкия проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Досега потвърдено(ама не съвсем :) ) - хардуерна база от 4S, камера, формфактор и дисплей от петица и цена около 400$ в щатите. Според досегашната схема, това ще е 800+ лева за ФО.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

^ 800+ за ФО, а от оператор в България ? Още не вярвам на всичко това около 5C, като го пуснат има време да видим и какво ще предложат Globul и Mtel..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз очаквам 459 или 499 за цената, след като знаем, че новият "флагмански" модел ще е 649 за 16GB. Хардуера едва ли ще е изцяло от 4S, защото все пак трябва да може да работи добре с iOS 7 & 8, така че лично аз очаквам да е по-близо до 5-цата като производителност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има някаква уловка..!

Защо да не си купим iPhone 5 16GB или 32-ка (желязо), след като цената на 5-цата и 5C ще е почти еднаква? Разликата ще е +/- 100-на 200лв. При положение, че 5C ще има смесен хардуер от 4s и iPhone 5...

Аз лично нещо не виждам логика в цялата тая история която се върти в нета. Всеки нормален би предпочел желязото пред пластмасата.. или поне така се очаква.

Другото което е, ако 5C е на цена приблизително 800+ до 1000лв, колко ще струва 5s? 3000лв?

За това си чакам аз 10-ти да видим какво ще предложат и дали озбщо ще изкарат на пазара 2-ро устройство.

Иначе съм решил да сменя 4s-ката с 5S 64GB Black!

Редактирано от negozanimavai
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

негозанимавай, цената ще е с такава разлика, но в долари. В лева и с ДДС и мито, при нас ще е доста по-голяма разликата. iPhone 5 беше 1350лв без договор от Глобул - това е нормалната му цена за България. Така че 800-900лв за 5C си е разлика. И това е при 16GB. За по-големите и разликата ще е по-голяма.

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те още 3GS подържат, ти разкара петицата :biggrin: Мисли по-реалистично де;€

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако има връзки , да купя една бройка 5s при пускането и да драсне едно лично.

Извинявам се ,че съм извън темата

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сметките ти са малко странни. 4-ката излезе с iOS 4, 5-цата - с iOS6. 4-ката "върви бавно" със 7, а ти твърдиш, че ще е като 5-ца с 8...

И все пак, 4-ка със 7 върви бавно, защото 7 не е оптимизирана и е компилирана с една камара debugging stuff вътре за да могат да си откриват грешките. Когато пуснат финалната версия, ще е доста по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Викторе, чета ти постовете и се чудя връзки в apple ли имаш или гледаш на кристална топка.

7 на 4S има нужда от забързване на анимациите и ще върви като 6. Не ми говори за "що годе добре". Както другия колега каза, за четворката са необходими още малко оптимизации. И защо си мислиш, че ако пуснат 5С то ще е за сметката на 5? За сметката на 4S може, но apple не са толкова глупави да си изяждат потребителите във високия клас с пластмасов айфон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се върнем на спекулациите относно съдържанието мисля, че новият модел ще е с чипа на iPad 4, a средния клас с чипа на iPhone 5. Все пак вече трябва да им е доста по-евтино да ги произвеждат. Това е най-важното, мисля. Камерата може да е с по-малко мегаписксели от 4S, за да не е конкуренция на 5. Накратко, смятам, че ще пожертват някои детайли, но производителността на устройството ще е на ниво към съвременните технологии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още мисля, че това с бюджетния iPhone няма да го бъде. Изобщо не виждам логика, при положение, че по-старите модели се поддържат много добре и са на по-достъпна цена от новия модел. Подобна стъпка би имала успех само ако 5C е наистина, ама наистина евтин, но предвид спекулациите около хардуера, едва ли ще е по-евтин от 4S или 5?

Не знам, интересно ще е тази година, нека да видим какво ще направят.

Аз пък допускам възможността, напук на това, че в момента всичко живо очаква iPhone 5S, от Apple изненадващо да нарушат традицията и да представят направо 6, но кой знае?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не си спомням някога да е имало изненади. Всички "намерени", "откраднати" или "забравени" прототипи, се оказваха точно новите модели. Няма как да се опази такава тайна от хиляди хора. Каквото виждаме сега, това ще е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига с този голям екран бе хора. Аман вече. Купете си по един таблет, като искате голям екран. След като толкова години наред не правят голям екран, значи наистина на този етап няма да има по-голям екран.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като те ядосва, ползваш 10-ките други алтернативни производители. Като искаш да ползваш определен производител, ползваш каквото е произвел той. Темата е за обсъждане на актуалните модели, който се очаква да излезнат след 10 дни и в 99% вече е ясно какво ще бъде. И да плачем и да ревем за по-голям екран, няма да го получим на този етап. Ще получим това което е известно вече като информация. Преди няколко поста беше написано: "Всички "намерени", "откраднати" или "забравени" прототипи, се оказваха точно новите модели." Така че стига вече с тия по-големи екрани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...