Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Моля , колеги и съфорумници за мнение по един странен казус


Alxx®

Recommended Posts

Преди ден - два, в сервиза постъпи телефонът от снимката. Искам вашето независимо мнение, от какво е настъпила щетата(по - скоро твърдението) - чувствайте се напълно свободни да налучквате или преценявате по видимото. Утре ще имам по - качествена снимка, засега ще е тази долу:

post-226-0-51469900-1380139155_thumb.jpg

Както всичко друго на този свят, това си има обяснение. Искам вашето мнение, после ще съобщя всичко с подробностите. Моля, въздържайте се от крайни коментари, обидни(евентуално за някого) квалификации и спам.

По нареждане на Aveliky, позналият точните килограми, пардон - причина, ще стане ВИП за една година :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо малко е паднало отгоре му :smile: едва ли е изпускано защото радиуса на пукнатините е малък или собственика е имал желязна ръка и е натискал копчето за звук като невидял някак

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък бих казъл, че е напъвано с нещо точно там. Отверка, шило или ... Някой да не е опитвал да вади пропаднал бутон?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дали някоя мацка не го е настъпила с токчтето на обувката, че няма да се учидя :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Давам лек, не точно жокер:

това е гаранционна претенция.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дабе остава да кажеш че се е пукнал от прегряване :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На тоя телефон на му работи бутона за усилване или mute бутона, другото е ясно ;)

Сега стоплих на телефона му няма нищо, магията е със скрийн протектора и жега :D

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е ,че има интервенция (силова) най вероятно някой се е правил на майстор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо свързано е с бутона "плюс". Може и калъфа да е бил кофти и някой злобно да е мачкал бутона :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време имах една Nokia E50, която носех, както и сегашния, в предния джоб на панталона с дисплея към мен. Тогава работех на бар и имаше едно ръбче, което обирах най-редовно и металния капак на гърба беше като 3D карта на квартална улица. Та имам в предвид, че може да е чукнат през дреха и да няма следи от самия удар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

WiFi модула е гръмнал. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти нямаш право на предположения:))))Няма да ставаш Vip за година:))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Надута батерия.

Сядане с телефона в джоба

Силно натиснато копче за звука та чак пробило.

Alexx за да питаш явно е нещо доста ненормално , затова се постарах да измисля най невероятното за мен. Копирах снимката и ще питам дружките , че имам една приятелка която ще даде такива предположения , че ако не друго поне очаквам да е забавно.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хах...

Удар с острата страна на чука.

Един колега си носи телефонът в задният джоб-възможно е при сядането да му се е случило нещо.(Изглежда ми все едно телефонът е сложен в задният джоб,имало е някаква стотинка и при сядането се е отбелязала).

П.П.

Колко време ще ни мъчиш>?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А счупен ли е действително?

Именно това казвам и аз :D

Това е скрийн протектор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате вярвайте но подобно нещо от снимката (като краен ефект) се е случвало на приятел .........телефона се носи в джоба, по някаква невероятна случайност ...хлапе хвърля камък от 10 метра със страшна сила (искайки да улуче гларус) и камъка удря телефона (поради липса на бой от страна на родителите на хлапето и ужасно грешен мерник)...при което се получава подобна картинка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е като си е лепил протектора да е натиснал повечко,за да разкара някое балонче! Мястото се е оказало по-слабо и е подало!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз чакам за по качествена снимка!

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали не мислиш, че не може да фокусира една снимка ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Ако е жена, то тя се е лакирала със стоманен лак, така при опит да усили звука нокатят нанася щетата.

2. От стойка за кола, която не е подходяща за iPhone-a.

3. Слънце, дете с лупа и крайния ефект е налице.

4. При премахване на бъмпър, кейс или фолио, по необясними причини джама се пука.

5. При опит за премахване на залепена дъвка, която е била с примес от някакво лепило.

6. Малко вероятно, но не и невъзможно - при битка с Darth Vader, iPhone-a спасява живота на господаря си от светлинния меч на Vader.

7. Собственика е кихнал по време на разговор, при което се е образувла сила с няколко стотин Нютона, които са нанесли щетата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом има претенция за гаранция явно собственика не се чуства виновен.

Да не е пъхнал така жака на слушалките та да се е пръснал капака.

Или пък е седнал докато телефона му е в джоба и има включени слушалки.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Редактирано от mimeto83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да иска това да мине за дефект или гаранционно би дал това обяснение:

След натискане на "+"бутона или за звука се спука.

От само себи си няма друг известен случай да се спука точно там.

А за мен най логично обяснение това е станало в дамска чанта след натиск от някой лак за нокти или малък дамски парфюм или друг вид козметика.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Редактирано от koksibg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...