Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Има ли място във Велико Търново за Iphone Хардуер ремонт


wallkingdead

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Знам за опцията на Сервиза на нашия форум с еконт но тази опция значително увеличава крайната цена на дадена услуга или ремонт.

Затова търся някаква алтернатива във Велико Търново (тук съм студент и затова питам за Велико Търново но родом съм от Пловдив но до колкото разбрах в ПЛД вече няма сервиз).

Та ако има някой който се занимава с този тип техника от Велико Търново или знаете за съществуващ такъв сервиз ще съм ви много благодарен ако споделите.

Също темата може да бъде информативна и за другите посетители на форума.

Редактирано от wallkingdead
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Засега не мога да ти кажа точно в кой "специализиран в айфони сервиз" в Търново е правен, но в момента на бюрото ми стои 3гс, правен там. От три часа се боря като свиня с тиква - рикавъри до победа. Тръгна накрая, де :smile: Идеята е да си правиш сам изводите. Занесен е там за смяна на батерия, а при мен кацна с повреда в NAND и ошашкан буутром(???).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиши какво ти трябва в Пловдив(щом си оттам), пък ще го мислим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами имам проблема за който съм говорил и по рано с WI-FI на 2г. Не е сива опцията а не намира връзка (или намира но не иска да се включи, случвало се е да се включи но е за кратко).

И също искам да сменя батерията (не е напълно амортизирана на нормални разговори и в режим на готовност държи до 3 дни но в Едже пада за 3 часа).За музика на слушалки също се държи добре но мисля, че нова ще е доста по добре.

(Като цяло съм нов в света на iphone и това ми е първия телефон (закупен втора употреба) последния месец четох доста в форума и се информирах почти за всичко свързано с software но с разглобяването няма да мога да се справя сам.

Та съжалявам, че съм многословен но общо взето това са ми проблемите с телефончето.(А и идеята за закупуване на 3Gs също узрява в мен :biggrin:)

Редактирано от wallkingdead
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мятай се на нещо по - сериозно - имам предвид модел с актуална ОС. Четворка поне.

За батерията ще те разочаровам веднага - никъде вече няма читави. За wi-fi, може антената да е зле, може и таблиците. Виж в архива на форума как се оправят софтуерно, има тема от Адамов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За батерията ...Много жалко .

За ви-фи то Жоро много ми помага когато се мъчех да го отстраня (рестартирах фирм около 10 пъти след което джейлвах с редснол (появи се за кратко и изчезваше) след това джейлнах с Whited00r 6 (и пак нямаше резултат (след джейла веднага имаше мисля че за 30 мн и след това изчезна пак)...

Та предполагам, че е или от антената или от чипа (до колкото съм запознат с телефона)...

(Сега търсех 3-те страници на Адамов но не открих тема (ще се разровя сега пак).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фикс за No WiFi и No Bluetooth

Ето я темата, но като гледам какво описваш, не е за тебе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам ..А и съм го слагал този фикс (той беше преименуван май на Пушфикс)...Не помогна.

За антената има ли някакъв вариант в Пловдив или трябва да го пратя към Алекс?А и каква би била цената за ремонта ( примерна цена де защото е ясно, че трябва да се направи преглед).

Питам за да преценя дали си струва да я поправям...

Благодаря ти за отделеното време !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питам за да преценя дали си струва да я поправям...

Благодаря ти за отделеното време !

Зависи на колко оценяваш телефона си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не говорим буквално за цената, а колко държиш на него точно. Аз, мисля че ти е време за нов модел. Загубена кауза е при липса на части. Ако изскочи нещо за смяна - увисваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ясно...Ами наистина си го харесвам и бих го ремонтирал.Но доста отчайващо е това, че вече наистина не се поддържа от към части и сервизи...

Ако можем да измислим някакъв вариант за поправка драснете едно лично.Иначе темата се изчерпа за моя проблем !

Благодаря още веднъж за помощта !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре,имам работещ 3GS с изгоряла подсветка на дисплея,ако се разберете с Алекс за ремонта ти го подарявам.Даже е ФО.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...