Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Новият iPad mini може и да няма Retina дисплей


kaizera

Recommended Posts

Както писахме по-рано през седмицата, очакваме новият iPad mini да е малко по-дебел от първия модел, което би се дължало на добавения Retina дисплей. Само няколко дена обаче, след като се появиха снимки на аксесоарите за новите таблети на Apple, отново от Китай получаваме информация, според която новият iPad mini няма да разполага с Retina дисплей. Тя дори твърди, че iPad mini 2 ще е по-тънък, с дебелина на корпуса 6,81 мм, вместо 7,2 мм, колкото първото издание.

Подобна новина може би означава, че таблетът няма да има версия с Retina дисплей, което със сигурност ще разочарова много почитатели на Apple. Напълно възможно е също така компанията да готви две версии на новия таблет, подобно на двете версии, които пусна на iPhone 5.

Източник: www.mobilebulgaria.com

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Останаха около 36 часа до истината, но ако наистина е вярно разочарованието ще е голямо и продажбите няма да бъдат никакви на този нов iPad mini. Аз лично съм му се наточил, но ако няма ретина и е с по-слаб процесор от А6х, може би няма да си го взема. Да видим как ще са нещата след утре вечер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ммм да, и аз го чакам цяла година да дойде с ретина, но пък от друга страна винаги съм си мислел дали няма да си прецакат продажбите на iPad 5 по този начин. Лично аз предпочитам iPad само заради ретината, ако и минито има ретина определено е моя избор. Така че чакаме с нетърпение...

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

A7, 64bit и дебилина 6.81мм също е апетитна хапка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е с такива показатели е не апетитна хапка ами направо златна, но едва ли. Ако пуснат и двата с А7, много хора ще направят избора на мини пред големия. Тайно се надявам да стане така, но едва ли. За мен реалистично е поне да му пуснат Ретина и А6х чип. Пак звучи добре ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Познавам хора дето го чакат само заради ретината....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е с такива показатели е не апетитна хапка ами направо златна, но едва ли. Ако пуснат и двата с А7, много хора ще направят избора на мини пред големия. Тайно се надявам да стане така, но едва ли. За мен реалистично е поне да му пуснат Ретина и А6х чип. Пак звучи добре ;)

Точно това ми е мисълта, при вариант двата с А7 и ретина, мен лично по-големия диплей не ме привлича. Но това беше най-вече заради теглото, а ако е вярно, че ще е с 53% по-лек....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако пуснат мини с А7, гаранция цената ще трябва да скочи иначе Ейпъл ще направят ритуално самоубийство на големия Пад.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бих казал,че ще си направят някакво самоубийство.

Има си хора,на които им допада 10-те инча и ако ще да пуснат най-уникалният 7 инчов няма да го вземат.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът при mini-то е дали ще въведе още една резолюция, която разработчиците ще трябва да поддържат в приложенията си. Ако просто му сложат ретина, това ще се случи. Аз лично очаквам iPad 5 да е с А7х, а mini най-малко с A6x без значение дали ще има ретина или не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те са му решат основния "недостатък" теглото, а другото ще му е ОК. Уж се говори за "23% thinner and 53% lighter", това са си сериозни цифри!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...