Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем с iPhone 4 при разговори


Sicwithit

Recommended Posts

Добър вечер съфорумници . Телефона е в отлично състояние и всичко е наред без основната функция на телефона - разговорите. Понякога се случва 1 обаждане ме чуват , 5-6 не ме чуват , една седмица работи отлично , две седмици само проблеми през обаждане - като проблема винаги е един и същ аз чувам човека с когото говоря но той не ме чува . Дадох го на сервиз и смениха платката с микрофончето и нещо друго ми обясниха под HOME бутона , вървяло заедно и евентуално там бил проблема. Първото обаждане пробвах , чуваше се по-добре да но до днес. В момента в който се наложи да говоря с един колега , чуваше ме първите две секунди и отново същия проблем.

p.s : След сервиза преди да синхронизира дата и час чрез ви-фи и връзка с лаптопа посредством USB кабел телефона беше забил на екрана когато изчаквате отсреща да Ви вдигнат и не искаше да се затвори след като беше натиснат бутона за затваряне. Влизах - излизах от менюто и отида ли на Phone така беше фрийзнал . След рестарт пак засичаше на места но уж беше по-добре . Сега вече дори когато се опитам да изтрия повикване слайдвам да излезе delete бутона и излиза само на половината след което се отваря информацията за повикването .

iPhone - 4 - iOS 7.0.4 - разкодиран е да работи към всички оператори не е джейлван etc.

Ако някой знае как да разреша проблема си ще съм му много благодарен , очевадно не е микрофончето .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Често срещан проблем при 4-ките. Смяна на микрофона не помага - не е той проблемния.

Чипът на платката, под камерата, не са го направили китайците както трябва при сглобките. Оправя се (временно) като поогънеш малко телефона или като се натисне ламарината над чипа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

имам същия проблем колеги-когато някой ми звъни, вдигам и 4-5 секунди не ме чуват не знам как да го оправя това нещо телефона е 4s още е в гаранция мисля да го нося

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаш и още един проблем. Писането ти е ужасно. Няма главна буква, няма запетая, нито точка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ли говориш бе ? Т`ва не е ли форум за телефони, а не час по български език и литература, айде стегнете се малко. Ще пиша както си поискам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...