Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Смяна на панел iPhone 5 Black


Jack Sparrow

Recommended Posts

Здравейте, мога ли да заменя моя панел отново с оригинален по поръчка със същия IMEI да се гравира или.. че имам драскотини и много ме дразнят, ако нямам такъв вариант да го сменя с някой качествен но друг цвят понеже този черния е много нежен откъм надраскване.. забравих да спомена че е гаранционен и ще бъде ли проблем ако се смени панела? погледна също така в ибей цветни панели хареса ми белия с златния капак тук в БГ някой знае ли дали се продават или от ибей трябва да си взема, ако нямам друг вариант.. :crying:

http://www.ebay.com/...-/181240033348

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За гаранцията забравяш, ако пипнеш панела. Иначе имаме даже цветовете от 5S за петица. К'вот ти е кеф.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има вариант да ти го сменим и ако закъсаш за гаранция - да върнем оригиналния. Лошото е, че не мога да обещая липса на следи от намеса, т.е. изпуснат отпечатък някъде. Прецени си сам. Между другото, сребърният вариант е уникален.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ако отидеш с очукан панел в мтел дали ще ти отхвърлят гаранцията с оправдание че е изпускан.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бъди сигурен.На мен само дето не ми скъсаха гаранцията .Отказват гаранция при удар (видим) по рамката :mad:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Глобул едно приятелче остави 5-ца в ужасно състояние-очукан,алуминият при един от ъглите чак беше хлътнал.

Смениха му го с нов без проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"остави 5-ца в ужасно състояние".Значи ,не си виждал моя телефон :tooth: .В Ментел явно са по взискателни! :thinking:

Редактирано от raduloff
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има вариант да ти го сменим и ако закъсаш за гаранция - да върнем оригиналния. Лошото е, че не мога да обещая липса на следи от намеса, т.е. изпуснат отпечатък някъде. Прецени си сам. Между другото, сребърният вариант е уникален.

Точно това имах в предвид, но не се изказах правилно, а тоя който публикувах откъм качество пак ли е добро и кое е по красиво на живо понеже не съм виждал нито сребърния на живо колкото и да е смешно нито и златистия вариант, макар че златистия много ми хареса на снимка и какви пари е?

В Глобул едно приятелче остави 5-ца в ужасно състояние-очукан,алуминият при един от ъглите чак беше хлътнал.

Смениха му го с нов без проблеми.

А каква беше причината да се смени телефона? понеже и аз ако мога да мина "тънкаж" да не се занимавам с смяна на панели..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Губеше обхват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

За гаранцията забравяш, ако пипнеш панела. Иначе имаме даже цветовете от 5S за петица. К'вот ти е кеф.

Какви пари за панелите ???И къде мога да си купя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откъдето намериш. В сервиза предлагаме смяна с труд и гаранция в цената, но не продаваме резервни части.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...