Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Paper – stories from Facebook


The Shaman

Recommended Posts

mzl.jxkljxkt.175x175-75.jpgView In iTunes

  • Free
  • Category: Social Networking
  • Released: Feb 03, 2014
  • Version: 1.0
  • Size: 56.6 MB
  • Language: English
  • Seller: Facebook, Inc.
  • © Facebook, Inc.

Rated 4+

Compatibility: Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch. This app is optimized for iPhone 5.

Customer Ratings

We have not received enough ratings to display an average for the current version of this application.

screen568x568.jpegscreen568x568.jpeg

screen568x568.jpegscreen568x568.jpeg

screen568x568.jpeg

ЛИНК

Редактирано от arm11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Засега липсва в БГ стора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И в американския го няма.

Редактирано от asen4o0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз го заимах, но не може да се пише на друга клавиатура освен US. За първи път ми се случва. Иначе приложението важи.

ady5eguj.jpg

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

JVV, едно време имаше бъг при джейл - след влизане в сидиа се ресетваха клавиатурите. Да не е това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само в Paper нямам клавиатури. Не знам какво е.

Edit: Инсталирах го пак и изгряха клавиатурите.

Редактирано от JVV
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми с клавиатурите и разбира се, че не би трябвало току така да ми прескача избора на клавиатура.

Приложението доста добро, браво за което.

Не ми харесва, че кръглите икони от чата ги трупа една върху друга и не може да се избира ако не отвориш първата, но не е нещо важно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не го намирам в стора дали е щото иска ios7, а аз съм с 6 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приложението е уникално.

Има го само в US store. ;)

Редактирано от cezare
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво му е предназначението на това приложение? Някой ще обясни ли, тъй като не го виждам в първото мнение? :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

много ми допадна - само едно не разбрах ...

2a6edu6u.jpg

като дам edit nev section и примерно добавя Tech до фейсбука - та мога ли в секцията tech да добавям новинарски поток от където аз искам или само от източниците които са добавени

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не.

Sent from my iPhone 5s

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно и това ще добавят в последствие, иначе приложението е доста по-приятно от фейбук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса това приложение , дори и за малкото време , което го ползвам.

А ето и един цитат от статията на HiComm на тази тема и по-точно , кои са създателите на това приложение :

"Без излишно увъртане, Facebook Paper е едно от най-добре реализираните приложения, които може да използвате на своя iPhone днес. Дълго обмислях дали да не използвам "най-добре реализираното", но при платформа с над милион заглавия е трудно да бъда толкова категоричен. Paper работи обидно плавно, в дадени моменти, макар и илюзорно, по-плавно от самата iOS.

Анимациите на интерфейса следват леко различна насока от тази на iOS. Тези от вас, които са използвали Facebook Home под Android, вече имат груба представа за механиката, а Messenger приложението под iOS и Android също носи известни сходства с Paper. Във всеки пиксел в Paper е вложен дълбок замисъл, жестовете и анимациите са… точни. Няма по-добър начин да ги определим, но UI дизайнерите на приложението са достигнали перфектния баланс между скорост и обратна връзка, между сериозност и закачливост. Paper е първият продукт на Facebook Creative Labs, една от най-новите дивизии в компанията.

Малкото и стегнато софтуерно студио позволява на Facebook да работи със скоростта на стартъп, запазвайки потребителската база на огромна корпорация. Две от имената, работили по Facebook Paper, са Майк Матас (бивш инженер в Apple, работил по първия iPhone и създател на интерфейса на Nest) и Лорън Брихтър (също бивш инженер в Apple, създател на pull-to-refresh, автор на официалния Twitter клиент за iOS и създател на популярната игра Letterpress)."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

много ми допадна - само едно не разбрах ...

2a6edu6u.jpg

като дам edit nev section и примерно добавя Tech до фейсбука - та мога ли в секцията tech да добавям новинарски поток от където аз искам или само от източниците които са добавени

Все пак е само за USA:(Нормално да зарежда потоци от региона!Да се надяваме,че след като го пуснат(ако),в останалия свят,нещата ще са различни;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е най-доброто, което фейсбук някога са създавали. Има някои недомислици, но предполагам, че доста бързо ще бъдат оправени. Цялостната визия и идея на приложението са на много високо ниво.

Изтрих синята икона с белия F моментално.

Sent from my iBrain using iFingers.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има някакъв проблем с клавиатурата. Аз съм с 4S, на който никога не е правен Jailbreak. След първата инсталация нямах опция за смяна на език. Изтрих приложението и го инсталирах отново, което оправи проблема. Днес отново изчезна тази опция.

usu7udav.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...