Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Проблем след рестор на iPhone 5


Recommended Posts

Здравейте, преди 2 месеца си взех iPhone 5 от ebay нов. Всичко беше добре, но преди 1 седмица незнайно защо спря да ми приема паролата и не можех да тегля от AppStore, мислех, че ако направя рестор ще се оправи.. Преди 2 дни направих рестор, но сега не мога да го активирам, пиша ID, пиша си и паролата и не ги приема... Имате ли някакви идеи как мога да го оправя, защото вече 2 дни съм без телефон :/

Редактирано от Chris CL
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, беше включен, но преди ми приемаше паролата... Сега влязох в icloud.com/#find за да премахна телефона от там, но не иска да ми приеме паролата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах, но за да вляза там ми иска парола, като си я напиша ми изписва "Your Apple ID or password was entered incorrectly."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вече пробвах, стигам едва до датата, избирам я и ми дава грешка "The authentication information provided does not match our records. Please verify your personal information and try again." ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Регистрацията в App Store, безплатна ли е или си купил някое приложение и нямало пари в картата !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Допълни ги до 10$ и пробвай пак, въпреки, че логването няма нищо общо. Сигурен си, че в секцията iCloud на телефона е било твоето ID?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
ПОСЛЕДНО МНЕНИЕ НЕ СЕ ЦИТИРА!

Да, напълно сигурен съм, ето какво стана - първо отказа да ми приеме паролата в AppStore, след рестора отказа да ми я приеме при активацията, после пробвах през лаптопа в iCloud, но и там ми казва, че е грешна. Паролата няма как да е грешна. Сега ми изпратиха 10$, но пак не става..

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обади се на съпорта им. Ще получиш подсказки, за да успееш да си припомниш паролата или да я ресетнеш. Друг начин няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Паролата си я знам каква е, 2 месеца я ползвам имам я записана в един документ на лаптопа, просто няма начин да е грешна. Има ли някакъв вариант някой да ме е "хакнал"? Ако да - как да се справя с този проблем? Бяха ми казали, че ако имам документи от Apple ще го оправят, но единственото нощо което имам като документ са тези за доставката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой се беше логнал през устройство различно от твоето щеше да получиш мейл, който ти казва това.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последно време има много случаи подобни и извода, който си направих, като четох бе да забравиш за акаунта. Дори и от Apple да ти го върнат след известно време Apple го изтриват, повечето бяха "откраднати" акаунти. Според мен говори с Apple по телефона и да ти прехвърлят парите и приложенията на друг нов акаунт. Ако някой ти е взел акаунта и го използва, най-вероятно ще го изтрият след време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега съм без телефон вече 3ти ден, няма ли някакъв начин да го върна обратно към живота по-скоро?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не. Въпросите си задавай към съпорта на Епъл, тук заобикаляне на AppleID не се коментира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...