Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем със сейф мод


Semkajiqta

Въпрос

Четох, че за да влезеш в сейф мод на някое ай устройство, трябва при включването да задържиш бутона за увеличаване на звука. Пробвах да го направя, държах бутона за звука до самото пускане, но не стана. Как да вляза в сейф мод?

(имам твика mobile safe mode, ако това ще даде повече информация).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

11 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Оправих ти заглавието! "Със" се пише, когато следващата дума започва със "с" или "з"! Учи се в 4-ти клас!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Целта на упражнението е, че понякога, когато си инсталирам твикове и рестартирам устройството, ми се появява "вечната ябълка", заради която веднъж се наложи да правя рестор. За това питам, как да стигна до сейф мода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"Вечната ябълка" се оправя и по друг начин, ама не следиш форума. Иначе, функцията с + не бачка на 7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

"Вечната ябълка" се оправя и по друг начин, ама не следиш форума. Иначе, функцията с + не бачка на 7.

какво имаш в предвид под това че не бачка под 7........ вчера имах странен проблем състоящ се в това че след въвеждане на кода за отключване телефона си показва пак заключен екран след една секунда и няма как да вляза в менюто за да влезна в сейф моуд...... оправих временно телефона със задържане на + при включване и телефона включи в нормален режим без функцията на cydia както е при safe mode .............. и от там премахнах каквото ми пречеше ......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

какво имаш в предвид под това че не бачка под 7........ вчера имах странен проблем състоящ се в това че след въвеждане на кода за отключване телефона си показва пак заключен екран след една секунда и няма как да вляза в менюто за да влезна в сейф моуд...... оправих временно телефона със задържане на + при включване и телефона включи в нормален режим без функцията на cydia както е при safe mode .............. и от там премахнах каквото ми пречеше ......

Именно за това питам, какво да направя, че да мога да влизам в сейф мод със задържане на бутона за увеличаване на звука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

ми нищо особенно .... изключваш телефона , след което натискаш бутона за включване и след като се покаже ябълката натискаш и държиш + до като включи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тая опция се появи с iOS6 и не се знае дали зависи само от субстрата или е зависима от ОС. Може да не бачка на 5. Гугълни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...