Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Elite Pro theme


localhost

Recommended Posts

Elite Pro Theme

wrz2n5.jpg

2zpnpdd.png

9awle8.png

Свали

Elite SBSettings

ve3ok8.png

Свали

Enjoy :)

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архива е повреден обаче или аз не съм го свалил както трябва?

А дали има template за правене на икони или някой пак, много е добра?

Редактирано от apodjeki
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А в архива където са многото папки има два .psd файла за правене на икони за темата и SBSettings.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично си направих около 100 икони защото ги нямаше. Става много лесно с помоща на .psd файловете в архива.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става лесно ако можеш да работиш с фотошоп. Аз не мога и много ме е яд...

33cok28.jpg

Някой знае ли тоя надпис "slide to un.." как да го махна? Стои много гадно така, а би трябвало да го няма.

Редактирано от Grievous
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало като стар потребител и като човек, който прави забележки на ляво и на дясно, да знаеш, че има тема за това в която е обяснено подробно как става: http://bgiphone.com/showthread.php/86-OS-X-Mobile-WinterBoard

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е ясно, просто като е тема, би трябвало и това нещо да е направено...

П.П.: Между другото сега пробвах по всеизвестния начин и не се получи. Не иска да се смени и Weather иконката...

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и да не е. Като гледам как е изкълчено... Сега ще я сваля ща, не ща да я погледна...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За иконата на Weather пак не потърси... http://bgiphone.com/showthread.php/807-Weather-FW-3-0?highlight=%E8%EA%EE%ED%E0%F2%E0+%ED%E0+Weather

Виж сега надписа дали ще изчезне... Това е само темата:

Свали

Свали

Редактирано от The Shaman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така, открих начин как да си направим всички икони (с изключение на тия от Cydia) в тоя стил само за 1 минутка. Инсталирате от Cydia iWipe Cache и я стартирате. След 10 секунди иконките ще бъдат в тоя стил. Не съм сигурен дали програмата работи и за други теми, но ако е така просто става безценна. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата работи с теми с икони направени по този начин с маска или казано просто рамка. Не съм сигурен обаче колко коректно прави иконите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще е възможно ли някой да направи темата така както си е сега, но да се отключва със слайдър, защото така много не ми харесва. И ако може слайдъра да е подходящ за темата и по-точно със зеленото на темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички !! По същество: Темичката е много хубава и програмката която даде tonygti работи идеално за което благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма главни букви, няма препинателни знаци а си си направил труда да сложиш болд... Браво.

Старанието Ражда качество... :) Ще се постарая да не ти давам нов повод за критика :)

Ще е възможно ли някой да направи темата така както си е сега, но да се отключва със слайдър, защото така много не ми харесва. И ако може слайдъра да е подходящ за темата и по-точно със зеленото на темата.

img0099.png

Надявам се да ти хареса. Ето и Линк на Темата само с преработен слайдер:

http://www.multiupload.com/IEX9BEEWNU

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gregg, хубави слова, но пак си в издънка (и то две).

1. За цитиране на мнение непосредственно след него да си чувал?

2. Случайно да знаеш за бутона промени след като последното мнение е твое?

Съжалявам, че не мога да те едитна от телефона, но още тази вечер ще те сбера 3 в 1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С Голямо Уважение към всички модератори които ми обърнаха внимание от както се регистрирах тук (2-3 дни) вече ще се съсредоточа само в четенето и ще намаля до минимум писането за да не давам повод за наказания от типа който имам досега (вече са 3). Казвам това като невлагам и капка ирония в думите ми, смятам че даже да не пиша а само да чета ще имам повече полза от това някой за пропусната буква или цитирано мнение да ме Бамне от тук. Минал съм през доста форуми като това повярвайте е първия в който се сбъсках такива правила. Няма Лошо в правилата, даже са много полезни за да се избегне анархия а когато има ред нещата вървят, когато вървят тук всеки който има нужда ще получи адекватната помощ от която има нужда при някакъв проблем от технически характер. Явно е трудно от Анархията да влезеш в подреденото :D

С Уважение !!

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може да бъде !!!!!!

Гледам, и не вярвам на ушите си.... :):D :D

Приятелю, ако наистина си искрен, и спазиш тържествената горе саморъчно сътворена и написана декларация, Кака ще разпъне широк зелен чадър над теб, пък и ще прости малки граматико–стилово–синтактично–пунктуални нарушенийца... ;) (ама да се разберем–не и за закрила от заслужени наказания)..... :kisscheek:

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно сериозно говоря, дали е тържествено,дали е собственоръчно,дали е кой знае още какво казах го без капка ирония. Надявам се ти невлагаш такава в твоите думи. Сещаш се ако човек пожелае може да измисли всичко и ако погледнеш под лупа то няма да се изненадам ако просветнем повече от половината форум в оранжево (това не е намек,не е ирония) заради малки езикови грешки. Това беше и причината да кажа евала и за тези правила които сте си създали и се опитвате да наложите. За мен е важно не да пиша,не да драскам за щяло и нещяло а когато имам нужда да знам че има един форум, 2 или 3 кадето не някой малък "паляк" да се прави на велик защото името му свети в друг цвят, а е важно че ще мога да получа съвета или помоща за проблема който вероятно се е появил с моето устройство.. Благодаря за Разбирането :)

ПС: До тук спирам,защото раздела не е посветен на езиковите грешки и моите наказания

Редактирано от Gregg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...