Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Sleep/Wake Button Сервизна Програма на Apple за IPhone 5


shemesh

Въпрос

Част от телефоните IPhone 5 са засегнати от дефект на Sleep/Wake бутона и ще се отремонтират безплатно от Apple. За България програмата започва от 2 Май.

Можете да проверите дали Вашият телефон е засегнат чрез въвеждане на сериен номер на този адрес: https://ssl.apple.co...leepwakebutton/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

15 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Типично за гугъл мапс(от линка към Криейтив, посочен в горната връзка):

Некоректно - post-226-0-60012300-1398501114_thumb.png

Коректно - post-226-0-33854700-1398501115_thumb.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Миналия месец ми смениха телефона заради този проблем с нов.

Mtel iPhone 5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хехе, супер. Тъкмо от няколко дена моят бутон започна да отказва от време на време. Мислех си, че не влизам в тази програма, защото е купен в края на Сеп. 2012. Обаче след проверка на серийният номер се оказа, че ще го сменят. Лайк ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моят стария, който смениха наскоро имаше проблем и излезна при проверката, но вече ми е все тая :)

Новият ми не е в кюпа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За всички е. Не заменят телефони, а ремонтират дефекта с уговорката да няма други такива, в противен случай искат да си платиш за отстраняването им.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ще видим как ще процедират тук. Странно би било да събират телефоните и да ги пращат в сервизен център извън страната. Не мисля.че Creative center ще ги поправят в София. За Англия се смята,че просто ще ги заменят с "refurbished" , докато за USA ще ги отремонтират. Интересното там обаче е че за телефон с такъв проблем ще дават 80$ повече (350$) при trade in в Apple store. С какво тези телефони са толкова ценни?! Ха-ха, да не би да не могат да се подслушват от NSA и да трябва да им се постави допълнителен чип :) .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

80$ е стойността на ремонта според тях. Тим Кук подготвя хора за дребни ремонти(от типа проблем с бутони, дисплей, батерия, док) във всички Епъл стор по света и ще се прекрати практиката замяна с рециклиран. Предполага се, че криейтив ще ги транспортират до близка страна.

П.П. Програмата покрива телефони, до две години от датата на покупка. Валидна е в страната на покупка, а ако е купен в страна от европейската икономическа общност, важи за цялата територия на общността(ЕС + Исландия, Лихтенщайн и Норвегия, БЕЗ Хърватска). Телефони закупени от щатите, ще трябва да се изпратят там за сметка на потребителя ако са с изтекла едногодишна гаранция. Информацията е от линка в първия пост.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
:scratch: Ами от кога могат да се пращат,че не разбрах тази дата 2 май какво ще рече?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

До 6-ти включително са почивни дни. След празниците - не е ли очевидно? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В момента тази програма е активна в САЩ . За България и доста други страни ще стартира от 2 май. В инфото дадено на страницата има доста неясноти за мен. При въвеждане на сериен номер на един от телефоните ми излиза,че е от засегнатите. Същевременно е над 2 години,, което обаче е ясно от серийния му номер. В такъв случай не мога да разбера,защщо ме праща да търся оторизиран сервизен център. За това мисля, че само Криейтив могат да кажат попада ли телефонът в одобрените за ремонт ако номерът му е сред одобрените,но е над 2г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iPhone 5 - в продажба от 21. септември 2012. Едва ли е на над 2 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

добре де на мен бутона си ми бачка перфектно трябва ли да го нося за смяна

иначе проверих номера и влиза в графата за смяна

Редактирано от jh_ivanov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Задължително трябва да го занесеш, носи също и кило ракия и агнешка плешка. :);)

デシスラブ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

добре де на мен бутона си ми бачка перфектно трябва ли да го нося за смяна

иначе проверих номера и влиза в графата за смяна

Note: If your iPhone 5 sleep/wake button does not show any signs of this issue and/or does not have a qualifying serial number, no action is required on your part at this time
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...