Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Въпрос относно счупена камера на 5S


lomski

Въпрос

Искам да питам преди няколко дена си изпуснах телефона и се счупи малкото стъкло на камерата от зад на 5S

iphone-5s-camera-20130910.jpg ,но камерата си работи ... просто снимките излизат бледи ...

Искам да питам може ли да се смени само стъклото отделно или върви с целия панел .... от ибей съм поръчал следното нещо ----

$_12.JPG струва 10 евро.... попринцип имам застраховка във vodafone ... но ми искат 100 евро и ми дават чисто нов телефон , но мисля че няма смисъл /ако беше дисплея добре , но зареди това ..../...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Не че е важно, но ми е интересно колко струва тази застраховка при която ти искат 100 евра за да ти изпълнят претенцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

ами телефона го взех от един полицай тук във Валенсия ,а неговия братовчед работи във Водафон и като ми го продаде каза че каквото и да стане с телефона в рамките на 1 година ...срещу 100 евро ми сменят телефона.... иначе имам фактури и всичко .... а телефона има застраховка защото им ги дават като фирмени/служебни/...... но мисля че 100 евро за едно такова малко нещо са много .....

п.п за конкретна цена нямам представа не съм я правил аз застрховката но на други места тук е около 80-100 евро ....

Редактирано от lomski
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Смятай какво ще купиш за тея пари. Някоя некачествена пластмаса, която ще се дере лесно. Така, че за тоя телефон давай 100€ и действай по застраховката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Счупи му дисплея и го давай за смяна да не те е яд. :D

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, но с друг телефон направи клипче да видим дроптеста от колко високо пада и от кой път ще се счупи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

да бе няма проблем ще го снимам ако искаш може и 100 евро да ми пратиш :)))))........ а относно пластмасата не ме бърка дали ще се дере или не все пак след 3-4 месеца го продавам и взимам 6 ..... а темата е не питам какво да правя дали да сменям тая част или да използвам застраховката ,а въпроса е може ли да се смени попринцип .... :)))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз бих ти препоръчал да отидеш до някой сервиз и да си купиш http://m.ebay.com/itm/171232672174?nav=SEARCH . Ще си спестиш псувните ако случайно надереш боята зад стъклото или директно го счупиш.

П.п. Може да се смени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...