Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проверка на IPhone 3GS за SpyMaster / подслушвателни устройства или др. програми


Todor Belchev

Въпрос

Здравейте!

Бих искал да знам в кой специализиран център в София може да ми бъде направена професионална проверка на IPhone-а (3GS) за наличието на подобен тип програми за подслушване (SpyMaster и др.)? Знам, че не е трудно програмата да бъде засечена от специалист – за обикновен човек, мисля, това е невъзможна задача. Бих се радвам, ако дадете и ориентировъчни цени!

Благодаря! :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Мерси за линка, ама в обикновен сервиз ще могат ли да направят акуратна проверка? С точност ли ще могат да кажат дали има нещо или не?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Sorry, не съм особено технически грамотен, зат'ва попитах. :smiley-face: Т.е. ще може с точност да се каже дали има неправомерно инсталирани програми?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сервизът е специализиран за iПродукти.

Ще ти свършат работа ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря на всички за мненията, научих това, което исках... А имате ли идея като цена колко горе-долу ще излезе една такава проверка? Около 40-50 лв. може би?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щом ти е толкова важен телефона използвай програмата на Apple за МасОСХ, но не знам дали ти поддържа телефона. Мяташ му всичко необходимо и да видим как после ще ти сложат други апп на телефона да не говорим за SpyMaster, няма начин. Така ще си спестиш съмненията и ходене по сервизи, както и пари разбира се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щом ти е толкова важен телефона използвай програмата на Apple за МасОСХ, но не знам дали ти поддържа телефона. Мяташ му всичко необходимо и да видим как после ще ти сложат други апп на телефона да не говорим за SpyMaster, няма начин. Така ще си спестиш съмненията и ходене по сервизи, както и пари разбира се.

Супер, мерси, ще проуча нещата. Принципно не съм параноик, съмненията ми не са породени от лично естество, просто телът ми не беше с мен няколко пъти и се чудя дали не са му сложили някоя програмка. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Г-н Белчев, поканен сте да заповядате, дали за услуга или само за съвет - все тая. При всички положения ще е ползотворно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...