Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Черен екран


stepwolf

Въпрос

Здравейте, вчера си взех една 5ца 32GB, през телефона му дадох рестор на всичко и след това си върнах мой бекъп от icloud но батерията ми се стопи от 100% за около 4 часа до 0% и то само от разговори. Та днес следобед му направих чист рестор през DFU мод, всичко си мина идеално и когато телефона се включи и тръгнах да го активирам и изведнъж екрана му започна да премигва леко и постепенно изчезна всичко и изгасна и в момента каквото и да правя екрана си стоИ черен и не реагира, моля ако някой се е сблъсквал с подобен проблем да помага

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

20 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Немога да го накарам да го види iTunes или поне не знам как, сега го бях оставил да се зарежда и телефона беше позагрял но екрана продължава да си седи черен

При опит да го вкарам отново в DFU мод не ми дава никакви индикации че се включва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Търси продавача.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво е 4005 ?

Видях какво е но на тази грешка телефона успява поне да запали а моя неиска

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много неща може да са повредени, но описаното от теб бавно загасване на екрана би могло да говори за две неща: дефектирал дисплей(което вече изключваме, защото телефонът не пали) и грешка 4005 или 4013. Невинаги пали ако е с такава. Пробвай и на друга машина да го скачиш, кабел друг също опитай. Все си мисля, че трябва да послушаш колегата и да си поискаш парите обратно.

П.П. Ако зациклиш с връщането, заповядай да го видим ние.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дойде младежът. За съжаление не можем да направим нищо, флаш паметта си е отишла. Често срещан проблем при петиците.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не ми е кеф, аз също съм с 5. Срещал съм го много пъти при 5, два пъти само в 4S, в няколко iPad2 и един 5S(но, той беше удрян).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Леко объркване се е получило, вчера писах на Alxx че ще ходя до сервиза но ми се пообъркаха ангажиментите и не успях така че ще посетя сервиза или днес по-късно или утре, а младежът който е бил вчера явно се е препокрил със моите оплаквания. Сега единственото което мога да направя е да стискам палци като отида и го отворят да не стане същата греда и при мен с флаш паметта :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хах, може да си късметлия. Помислих, че си ти - описаният проблем беше 1/1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А при 5C среща ли се този проблем с флаш паметта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте отново!

Аз си оправих проблема с батерията на моята 4ка, но днес се появи нов проблем - реших да разкарам част от приложенията, които скоро не съм ползвала, но ми извади черен екран с ябълката в средата и така е от 12 на обяд! Не мога да го рестартирам нито да отговоря като ми звънят и не се свързва с итюна да го резетна оттам. Откъде се сваля батерията да го изключа така, понеже друг начин не виждам? Нямам сервиз в Хасково/най-близкия е в Пловдив доколкото знам/ или поне аз не съм чула за такъв. Моля помогнете! Не мога да ползвам наносим на друг телефон не става пише че няма сим нато я сложа на друг. Благодаря предварително!

Редактирано от Dima Iantcheva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Четворката ти не е с нано сим. Батерията по-добре не барай, не е за всеки. Натисни и задръж Power(горния) и Home(кръглия отпред) бутоните заедно и ги дръж докато не изгасне и ябълката се появи отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Шамане златен си! Спаси ми живота! Проработи от първия път рестартира и сега продължавам с чистене на място. Ако може да дадете линк за свястен антивирус ще е супер! Благодаря отново!

Колкото до сим картата в Ейпъл сервиза в Париж ги водят наносим тук май се викат микросим ама все не става на Нокиа Х2 ;-)

Редактирано от Dima Iantcheva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Единственият антивирус за iPhone е четене..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На сервиза в Париж, много поздрави да носиш.

pehazuqa.jpgevame2ud.jpgja6ysuzu.jpg

Това е от сайта www.apple.com

Иначе си права, за Нокиа с фенерче, не става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...