Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 5s не се чува добре


hgeorgiev

Въпрос

Здравейте. Почти всеки който с който говоря, ми казва, че не ме чува добре. Открих, че проблема е когато държа телефона на лявото ухо. Когато съм на дясната страна отсреща ме чуват ясно. Това нещо нормално ли е за 5s? Предполагам, че е нещо от разположението на мокрофона ама знам ли? Ако е дефект да ходя да се разправям с технополис. Телефона е 16гб версия. Не е джейлван. Ако може някой с подобен телефон да сподели впечатления. Благодаря.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

12 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

При мен е нещо подобно, с петица. Жена ми редовно мрънка, че си говоря на чорапите. Вероятно захватът с ръката и разположнието на микрофона играят роля, наличието на кейс - също. Без кейс е по - добре "чуваемостта".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И на мен понякога ми правят забележка, но откакто съм с бъмпер. Преди това никога не ми се е случвало. Чистя го целия с прахосмукачка да не би да се е запушило нещо, но ме съмнява да помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз го имах преди (оплакването). Реших им проблема (на нечуващите) като си махнах предпазната мрежа, която е между микрофона и метала.

А иначе си е съвсем логично да ви чуват по-добре, когато телефонът е на дясното ухо - тогава микрофонът е на нивото на устата. Ако е на лявото ухо, остава доста по-надолу (при нормално държане на телефона при разговор).

П.п. Микрофонът се намира до дупката за слушалките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бе ба ли маа му....ама не ми се нрави телефон за 1200 да му мисля как да го хвана :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Просто не го дръж на ухото "по гъзарски" - с дока надолу :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Един път са ми казвали по време на разговор, че не ме чуват добре. По време на разговора беше на лявото ухо и го "хванах" с рамо. Тогава бе въпросното Не чуване. Позицията на телефона не се е променяла, просто го затиснах с рамо към ухото. Когато го хванах с ръка, отсреща казаха че се е оправило.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми не знам дали е ба си темата, ама днес се обдих на двама с 5 и наистина си "говореха на чорапите" както каза Алекс. Проблема си е факт. Доколко е проблем.....зависи от любовта Ви към марката :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз, съм много доволен от звука на петицата. Игнатов, ако не можеш да си смениш навиците, изключи phone noise cancelation. Ще стане доста по - добре, но и външните шумове ще започнат да чуват отсреща. Особенно ако микрофонът на гърба е закрит от кейс. Всъщност оттам идва основният проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...