Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

xGPS


Grievous

Recommended Posts

За направата на маршрут ти е нужен интернет, независимо, че си качил карта и ползваш xGPS в Offline режим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 75
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • Grievous

    8

  • NBT

    5

  • chayanne

    4

  • puredevotion

    4

Топ автори в тази тема

Интернета ти е необходим само за задаването на маршрута. След това не. GPS-а те навигира по зададения вече маршрут.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един въпрос :sad: аз съм с айфон 2G и доколкото разбирам тази програмка ми върши същата работа като OfflineMaps, та въпроса ми е коя е по добра и ако си сваля от мениджъра на тази програмка карти мога ли да ги използвам в OfflineMaps ? :) Надявам се не съм много нахален :eek:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един въпрос :sad: аз съм с айфон 2G и доколкото разбирам тази програмка ми върши същата работа като OfflineMaps, та въпроса ми е коя е по добра и ако си сваля от мениджъра на тази програмка карти мога ли да ги използвам в OfflineMaps ? :) Надявам се не съм много нахален :eek:

Аз съм само с мапс и ми върши добра работа, даже бих казал същата но картата на xGPS е почти х2 по-голяма затова я махнах. И не можеш да ползваш свалената карта от мениджъра с мапс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем, нещо такова ми излиза и на мен и нищо друго:

Picture-5.png

Помощ? Кажете какво да направя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми ако ти излиза така, значи няма свален съответния зум на картата. "+" или "-" докато се появи образ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да помоля някой ако може да каже откъде да си изтегля тази карта http://appshopper.com/travel/birmingham ... street-map :Wink: Ще съм много благодарен :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На никакъв зуум не се оправя изображението. Седи си на квадратчета. А и мисля, че не чете картата, която качих във въпросната директория...

:cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качи си по добре iDA. http://bgiphone.com/forum/viewtopic.php?f=18&t=999

Много по-добре е от xGPS, работи и без необходимоста от интернет достъп за направата на маршрут, има гласова навигация на БГ и картите заемат много малко място - на БГ примерно е само 10МБ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое точно да иска пари и интернет - конкретизирай?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

самата програмка xGPS изобщо изисква ли нещо ?

Мисля че изискваше да имаш iPhone 3G за да му ползваш гпс-а от там идва и нуждата от интернет за да може да ти изчислява маршрута от там идва лека разлика в месечната ти сметка, но теб това мисля че не те касае, все пак пише в профила ти 2Г ?!?!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж на пета страница а и доста по-напред, johnnybravo е описал прекрасно начина да си направиш сам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

GPS-а не е софтуер, а хардуер!

При положение, че нямаш вграден чип за GPS в iTouch 2Gen, остава само варианта да си купиш допълнителен модул който се закача за Dock Connector-а на iTouch-а

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

На Win XP

Инсталирах си xGPS Manager 1.1.0

Инсталирах си Java

Пускам xGPS Manager, отивам на Manage maps, Download map и никаква карта не се вижда нито за Google maps нито за GMaps Terrain. Местя zoom нагоре надолу и нищо.

Каква може да е причината?

Дали не трябва да сложа карта предварително в My Documents?

И ако да как мога да си правя сам такива карти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, пич ти направо ни върна в палеозоя. Спомням си, че правих на един приятел част от Гърция, и ако се сетя тази вечер ще пиша. Сещам се само, че много чакане беше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитвам се с "нещо" да изпълня следните неща:

1. Да сложа карта от Google maps

(или още по-добре подробна на местността - повечето са за Garmin май)

2. Да импортирам GPS трак от някой който е правил преход по дадено място

3. Като отида на мястото да си отворя картата без да има net, да виждам къде съм и да си виждам импортирания трак

Дотук имам: Maps, xGPS, GPSMotionX и iGo.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Дайте, моля ви, активен линк за карта на България 17х

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...