Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 5S - стои си със "searching" и нищо не се случва.


Dean

Въпрос

Та, телефона няма и месец още, но ето първия голям проблем. Бих пробвал да го ресторна, но за това се изисква да изключа "find my iphone", а като опитам да го изключа ми изписва, че има проблем и да опитам пак.

Някакви варианти за разрешаване на проблема мислите ли, че има? Нито приема картата, нито пише, че няма карта.. трагично е положението.

P.S - Дори не мога да го върна до фабрични настройки, изписва да опитам отново и дотам.

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

16 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Свържи го с Wi-Fi после включи и изключи самолетния режим. Ако искаш да го джейлнеш, може да го направиш през DFU. Но това само ако е с твоя акаунт в iCloud, защото след рестора, ще ти поиска последния акаунт и парола.

Не можеш да направиш нищо защото нямаш нет затова не може да изключиш Find my iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Той е джейлнат телефона, имах връзка с wi-fi, но пак не се получаваха нещата. Сега пробвах рестор през recovery mode, но заби някъде към края и изписа, че не може да се ресторне и, че има някаква непозната грешка (1)... Не знам вече какво да правя, отчайващо е положението. Дали да не го пратя в сервиз?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В момента няма и как да дам, сега пък не иска да излезе от recovery mode. Най-общо казано - ФО,16GB от At&t САЩ е взиман, с последната версия на софтуера и Pangu jailbreak.

P.S - Не ми е на късмет тоя телефон и тва си е, тцтц.

Пробвах абсолютно всички възможни начини, за излизане от recovery mode или рестор, но просто не става. Според вас на каква цена да пусна телефона при положение, че е чисто нов, 200 лева дали би дал някой да го вземе за части?

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Очевидно си се шашнал яко. Изпрати го в сервиза да го погледнат, лесно е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре, май само това остава, следващия месец го пращам, че сега съм назад с бюджета, дотогава нокията с фенерчето.. .

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нали ти написах рестора да го правиш в DFU. Разбира се че ще ти даде грешка при рестор през рекавари на джейлнат телефон.

P. S. За 200 ще го взема. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В DFU е, но iTunes пак го засича в recovery mode и съответно последва същата грешка. Благодаря иначе на всеки, който опитва да помогне, да сте живи и здрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е значи ВВ ти е заминал ! Ползвай гаранцията на телефона , до 12/11/2014 година е !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тази гаранция изобщо важи ли в България и при положение, че телефона е джейлнат?

"Безйбенда ти е заминал" означава ли, че вариант за поправка не съществува и просто мислиш, че чрез гаранцията ще ми го заменят с нов?

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Джейл вече няма - единицата излиза след като основната ОС вече е ресторната и увисва на тази за ББ(тя е отделен dmg в ipsw файла). Гаранцията за американски важи след справка с Криейтив(по телефона), вероятно ще ти го сменят в рамките на 4-5 дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря ви пичове за съветите, да сте живи и здрави! Звъннах в крейтив центъра в София и пращам телефона, дано там се справят. Не затваряйте темата ако искате, ще пиша как протичат нещата, може да е полезно за някого в бъдеще.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Засега нещата са в застой, от 19-ти насам са заправили диагностика и нищо не се случва. На всяко обаждане ми казват, че всеки момент ще стане ясно какво му е на телефона и ще ме информират, но не.. чакам си, така ми е пусто без айфонЯ, карам го на нокия с фенерче. :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моят телефон е абсолютно нов, дори фабричните протектори не му бях махнал, знаете ли дали ако се наложи подмяна с друг смартфон мога да имам претенции да ми дадат бял? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...