Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

AdBlocker


inutero

Recommended Posts

някой да знае добър адблокър за Сафари на Мак, ползвах един, постоянно блокирале не рекламно съдържание, понякога направо цели страници...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е същия, който го има в раздела с екстенжъните на сафари. Настройва се нивото на филтриране и нямаш грижи. Аз го ползвам откакто имам сафари(още от бозата).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е дъ бест. Но нещо напоследък сафари ми вади грешка, че не можел да му инсталира ъпдейт някакъв си.. Не съм се занимавал по-подробно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тубата youtube5 екстенжъна на Vertical Forest и забравяш и за релклами и за флаш изобщо.

И да, AdBlock е супер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали са останали такива, но какво става с клиповете, които нв са обърнати в HTML5, като се спре флаша? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има бутон "use original player", който ти дава възможност да гледаш, без участието на екстенжъна. За 3-4 години от както го ползвам не са ми тръгнали, сигурно около 50 клипчета, предимно ембеднати в други сайтове. Работи и с фейсбук видео. С Vimeo не се разбира, но техния HTML5 плейър е чудесен.

И да не пропусна, може да сваляш видеото в .mp4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...