Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

"Бихме искали да Ви кажем повече..." - специално събитие от Apple 09.09.2014


Alxx®

Recommended Posts

60e7a58bd25aed6b.jpg

Дами и Господа, в тази тема ще обсъдим предстоящото събитие което предстои следващия вторник и ще се проведе под мотото "Бихме искали да Ви кажем повече..."(We wish we could tell You more). Самото мото леко загатва за престоящите очаквани нови продукти и предполагаемото разширяване с още една продуктова категория, за която се говори от много време - тази на носимите умни устройства.

Темата ще бъде затворена за коментари по време на събитието, когато ще предаваме на живо детайли, снимки и информация на български език. Който има желание да гледа и слуша на английски език, може да посети линк-а в страницата на Apple, където има брояч до събитието на 09.09.2014 от 20:00 часа българско време.

http://www.apple.com/live/

Линк за добавяне на събитието в календара на OSX.

http://www.apple.com/live/event.ics

Пълната презентация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 700
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    60

  • Alxx®

    53

  • algor

    51

  • dedil

    26

Излязоха няколко снимки и видео и ако предположим, че това наистина ще е бъдещият "иновативен" iPhone, в такъв случай Apple трябва да похарчат мноооого пари, че да "измамят" хората да го купят. Този път само с едно видео на 6 месеца няма да мине номерът. Дано видеото да е фейк щот Apple се нареждат на опашката за призовото отличие - "най-грозен дизайн и липса на иновативност при нов продукт" и за момента по мое мнение печелят.

Все пак остава да видим AppleTV/конзола за игри + телевизор и нов iPod или там, каквото ще го замести.

Часовникът за момента е немислим, освен ако не замени напълно или отчасти iPhone, което рано или късно ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какъв часовник ще изкарат та да засенчат Мото и LG. Трудна задача.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://forums.macrum...d.php?t=1772423

Аз пък прогнозирам абсолютен рекорд в продажбите ;) И нямам търпение да грабна един, но черен ;)

6a59ba1fjw1ek30zrjzgzj20xc18g4b9.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се замислиш малко и след излизането на iPhone последният не засенчваше с нищо останалите, но с всеки месец нещата се променяха и Apple работеха, а останалите спяха. Втори път няма да се успят то е ясно и какъвто и нов продукт да изкарат сега Apple той ще е в пъти по-добър от всеки друг щот вече имат основата, а с iPhone нямаха нищо. Ще е по-добър в дългосрочен план, може би не от първият ден, знам ли.

Apple имат вече "купена" фабриката за тези новите дънни платки, така че само с това са 5-10 години пред всички, но ще се чака до iPhone 7 по предварителни данни.

Apple да примамят цял свят да си смени часовника? Може би. Или трябва да е нещо повече от часовник познат до сега или колегите корейци да ги научат на маркетинг :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhoneman, все се каня да те питам - к'во пушите/пиете в Испания, откъде го купувате и колко струва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да предложите заведение в София с добър интернет и възможност да се гледа това със звук (от лаптопа)? :tv:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple кани модни журналисти и вероятно все още е в сила "твърдението", че ще имаме нова модна линия "Apple". Харесва ми, ел. мода с ябълка :)

http://mobile.reuters.com/article/idINKBN0H10AJ20140906?irpc=932

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Двамата с Айфонмена да не сте братя? Преди пубертета?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нео, нещо по-различно от заглавието ли каза, че аз не разбрах? Заприлича ми (ти) на Гугъл Транслейт;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple работеха, а останалите спяха. Втори път няма да се успят

Абе...да ти кажа: "втория път" мина отдавна и за капак, Епъл тогава толкова изнагляха, че да ни продават едно и също две години подред, с по - скоро козметичен ъпгрейд на техниката(направо никакъв - UMTS и навигационен чипсет) и различен дизайн. Визирам Original iPhone и последвалия го 3G. Оттогава "конкуренцията" все си недоспива и така, седем пъти :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лъче, кога ти почерня точката, кога стана калайджия? :tooth: Правиш разлика между смислен и буквален превод, да?

Аре, преведи ми едно заглавие на песен и ти прощавам бутилката уиски, която ми висиш от почти пет години:

"I wish I had duck feet".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова, ще да е, то е ясно. Ама проблясъците отпред ми изглеждат като от пластмаса...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблясъците и на мен така ми изглеждат, и искрено се надявам да грешим и двамата. Защото ако не грешим... цената му не трябва да надвишава 1100лв без карта. С тия пластмаси ще се изложат тежко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък започвам да си мисля, че всички тия изтекли снимки няма да имат нищо общо с истинския ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги всички така си мислим, но като е свършила презентацията и сме видели абсолютно същия телефон (поокрасен от Епъл така както само те могат да го направят), който гледаме от месеци по форумите, нямаме търпение да си вземем по един.

Sent from my iPad using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За тези, които все още не вярват ;)

http://www.youtube.com/watch?v=eQopSbASO40

]

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Tim Cook напусна ли Apple или ще чака след 9 Септември? Този човек не е за там, освен високи цени и малоумни продукти нищо друго не допринесе от първият ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам видеото няма голяма разлика в дизайна от досегашните. Който е намирал 5 и 5s за малоумно проектирани и грозни, значи ще продължи да го мисли и за 6-цата. И обратното, който е харесвал досегашните, ще хареса и новия модел. Какво очаквате, бе хора, нещо невиждано ли, с нова форма или какво друго? Сигурен съм, че са го направили максимално удобен за хващане и впредвид новите размери, това заобляне е проектирано, за да може удобно да се работи с една ръка както сме свикнали. Аз лично не съм очаквал технологичен и дизайнерски скок и видяното на това видео ми харесва. Ще ъпгрейдвам както всяка една година досега след 4-ката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бих казал, че това грозното нещо от видеото прилича на iPhone 5 нито на 4 дори. В случай, че обсъждаме дизайн според мен вече няма да има разлика от iPhone и останалите щот последният е доста некадърно замислен, иновация 0.

С изработка не изненадва нито с детайли, дори камерата е изпъкнала и ще тропа по масата, като го оставиш.

Ако нещо ми харесва в този от видеото и бих казал малко насила харесано е завършека на стъклото, напомня ми на SGN, който за мен бе най-красивият Samsung до днешна дата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...нищо друго не допринесе от първият ден.

Нищичко, освен, че на практика управлява Епъл от 2005-та.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...