Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


wxcorp

Recommended Posts

Здравейте на всички, искам да ви представя една игричка, която пуснахме преди броени дни в стора, тя е напълно безплатна и всеки може да си я дръпне ако има желание и да я поразцъка. Видео на играта може да видите тук

Играта може да бъде изтеглена от този линк: https://itunes.apple...18728?ls=1&mt=8

screen480x480.jpeg

Благодаря за отделеното време!

Редактирано от wxcorp
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за допуснатата грешка

Compatibility: Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPad.

Ако може името на темата да бъде коригирано, благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И още една си допуснал. Или си взел по-рано iPhone 6?

Сега като се загледах,

Искаш да популяризираш "игричка", добро и сериозно начало. Като гледам несериозното ти отношение при регистрирането, (varna, iPhone6, iOS-3, SIM-iPad) и грешка в заглавието на темата която си пуснал, моите уважения, но:

Показвайки Не уважение към тук присъстващите с тия си действия, мен ме загуби. Предполагам и някой друг.

Редактирано от baronbg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без да обиждам създателя на играта, но мен не ме и спечели за съжаление. Иначе, предполагам че момчето е бързало да пусне играта в темата и затова е допуснал някой грешки. На второто приложение ще се поправи, или още на следващия ъпдейт на тази игричка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сбъркали сме заглавието .. Тавана падна.

Ако можехме да го редактираме - щяхме.

Ако някой админ ни направи услугата да махне този трън от очите на всички (както сме *помолили*), още по-добре.

В описанието на играта в iTunes (& youtube, & facebook & fut.code-bg.com) грешка, разбира се, няма (Apple следят за тези неща по време на ревюто : "Compatibility: Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPad.").

Иначе за неуважението .. Кое точно е неуважително ?!

"Благодаря за отделеното време! " ли е неуважително ???

"Извинявам се за допуснатата грешка" ли е неуважително ???

Това че сме отдели години да се научим как се прави и месеци да го направим, за да го пуснем безплатно (и с много български препратки вътре в нея) ли е неуважителното ?

Малко работата е "по песен на година стига им" и "а ти няаше ли да пускаш нова песен" .. Тоест, аз не мога, ама ти да пускаш, че и сметка ще ти държа ...

Другият път специално ще пратим по един поздравителен адрес към всеки, който я свали и/или погледне видео/скрийншот, ще му измием краката и ще изпием водата после ..

Ей така, от уважение, да не се разочарова електората ..

Минат се не минат година-две и започвам да се сещам защо съм блокван тука N пъти вече .. Неуважителен тип съм, някакъв, явно.

Извинявам се, поклон и аве !

Редактирано от savage309
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сещаш се че си "блокван", но не се замисляш защо! N пъти вече. Удобно ли не прочете поста ми, или се хващаш за ...

Ще бъда по-конкретен, за да ти заостря вниманието, към това което не искаш да видиш.

1.Град -varna - Първо с малка буква и 2-ро на на лтиница.

2.iPhone 6 - Все още не се продава, само пре-ордер, освен ако не ти го е подарил Тим Кук

3.iOS 3 - няма да коментирам, след като сте отделили години за изучаването и месеци в създаването, значи сте наясно, че нито iPhone 4,4S,5,5S, камо ли 6 който е посочен може да е с iOS3.

4. СИМ - iPad

5.И не на последно място заглавието, което за разлика от предните не може да промените.

Но иначе знаем как да се правим на Дева Мария.

С оглед на дадената от Вас, Не коректна информация, какво трябва да очакват потребителите от приложението Ви?

Всеки сам да си решава. Аз написах моето мнение и не ангажирам никого с него.

п.п. Няма да коментирам напъните с ирония и сърказам в последните изречения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"п.п. Няма да коментирам напъните с ирония и сърказам в последните изречения. "

Именно заради "сър-каз-ма" е казвам ... има кой да ме слуша, но има ли кой да ме чуе :smile: ?

п.с. за да стане по-ясно, не съм "граматичен нацист", но за разлика от програмирането, където четен брой бъгове често се неутрализират, в правописа не е така ...

Редактирано от savage309
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заглавието е редактирано. Ако и профила се редактира, мисля, че няма нужда от още трагедии:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...