Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Podcasts


Wayward

Recommended Posts

Не знам дали имаме такава тема,но ако има явно е доста застояла или никой във форума не се интересува от podcasts.Наред с музикалните такива има интересни подкасти на всякаква тематика.Нека тук всеки да споделя подкастите,които следи,впечатления и т.н.Аз ще ви предложа 2-3,които слушах вчера.Идеални са за разходка,ако не ви се слуша музика,а нещо по-интересно.Единия е кастнат от NPR Ted Talks.Епизода които свалих е Transformation.Според мен е доста интересен,започва със синът на един терорист,как се е променил светогледа му и т.н.След това говори един модел на бельо,който е сменил пола си.Както и човек загубил краката си при катерене ,който специализира нещо като био-механика и започва сам да създава изкуствени крайници които да да удобни за хора в неравностойно положение.Другият е нов и тепърва ще се развива името му е Social.Ако ви интересува ще чуете preview-то само 4 минути е.Ще ви препоръчам също Stuff they don't want you to know-по скоро насочен към науката.И така толкова от мен,ако темата оживее ще споделям още впечатления,както надявам се и вие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Давам ви още едно предложение и дано вече да се понапълни темата.Един подкаст на англииски за българия Bulgaria now podcast.Интересно е как чужденци,които идват да живеят тук ни виждат отстрани.В един от епизодите,които наскоро слушах две англичанки,които издават някакъв туристически guide имаше интересни неща.Говориха за политика-водещия попита как смятат защо в България религиозните лидери не получават повече публичност.Едната обясни как е снимала дъщеря си в Бачковския манастир и е била изгонена-направи ми впечатление защото също съм гонен брутално от там.Дори тя каза че духовниците са част от корупцията летящи с their big fat jeeps.Някрая имаше някакъв casual talk.Едната обясни как е летяла с Bulgaria Air.Поради буря всички полети са били пренасочени за Пловдив,but these fuckin' idiots began to land in Sofia.Претърпяли са невероятна турболенция и накрая-We hope you enjoy the flight.Та както и да е .Хайде да раздвижим темата.Наистина ли никой във форума не слуша не музикални подкасти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че за повечето юзъри на форума, би бил интересен podcast-а на CultOfMac. Естествено за тези за които езиковата бариера е проблем няма да е полезно. Интересно ми е няма ли най после да св появи и нещо на български :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Капитал" имаха подкаст, но като гледам последното излъчване е било преди повече от 3 години.

Ето на какво се натъкнах като проверявах дали има нещо българско:

Стартъп Разговор - Седмично българско онлайн предаване за предприемачи, иноватори, инвеститори, ангели, дяволи, визионери, млади и стари, в което водещите и гостите разнищват всякакви теми, свързани с българската стартъп екосистема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да слушах Капитал,но го спряха.Не знам по каква причина,но беше добър.Да слушам Стартъп разговор,но към момчетата имам доста критики.Опитват се да го правят непринудено,но по едно време имам чувството че никога преди това не са говорили по темата и ме натоварват с това единия да обясни на другия какво е това или онова

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

А все пак, от музикалните кои ще предложите?

И други БГ има ли? Не че английските не се слушат, но все пак нещо актуално, ако може да се слуша и за нашите си неща в БГ...

Редактирано от newabv
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...