Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Има ли складови програми за iOS?


dessyteneva

Въпрос

Скоро един приятел ме попита има ли складови програми за iOS, нещо подобно на микроинвест склад про мобайл за уиндоус или incodroid. За съжаление никога не съм ползвала такива, а и не знам какво точно да търся в магазина, може ли съвет по въпроса? Човекът иска да си вземе iPhone, но му трябва такава програма, за да не влачи втори телефон, търсих но понеже не знам точно название, не намерих и тук във форума, ако има тема се извинявам, че не можах да я открия. Благодаря предварително на отзовалите се!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

За българските нямам идея, но има доста сериозни компании, които ги предоставят с цялостния пакет решение за повечето платформи, вкл. за мобилни такива. Имам предвид SAP, BAAN и др. подобни. Но това е сериозна работа, според мен, защото изисква нива на достъп, връзка и т.н. Не ми се вярва да има бг. компания да направи подобен героизъм, но ако греше… още по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм ползвала подобна програма, предадох въпроса дословно, съответно и не знам до колко професионална трябва да е, просто някой ако е срещал подобно решение, да сподели. Дано не си прав и да има някаква алтернатива :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

GenSoft имат уеб интерфейс към Moneyworks - не е особено удобно да се ползва от телефона, но не е невъзможно, особено ако е с 6/6+.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

UniversumERP имат също уеб интерфейс.

Общо взето,всяка фирма може да го направи,стига да си платят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз одавна търся някоя програма с която да издавам фактури, но уви няма. Преди време бях намерил една но на мястото на ДДС пишеше VAT, и това не можах да го променя :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мерси много, предавам дословно, защото нищо не ми е ясно и още веднъж благодаря!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Георгиев, виж тази: Turbo Invoice - Mobile Invoicing and Billing, Manage Sales, Create & Send Quotes, Estimates, Purchase Orders, Invoices in PDF by Appxy

https://appsto.re/bg/YtxGO.i

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...