Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


dedil

Recommended Posts

Опитвам се да разбера, какъв тип WiFi a/ b/ g/ n е свързан Мак -а ми с капсулата. В местата, където успях да надникна в Мак -а не успявам никъде да намеря такава инфо. Гледайки в капсулата стигна единствено до > и както е видно имам две възможности a/ n.

Но нямам идея, коя от двете възможности е? Имам предположение, че се използва по подразбиране по-бързата, но...

Моля, някой с опит да подскаже, как мога да знам и най-вече има ли опция, с която да избирам аз протокола? В Мак -а или капсулата, без значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш, но е безсмислено. Остави си я така, по дефолт е в смесен режим. Иначе, можеш да конфигурираш капсулата с airport utility, от мака или телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не са две възможности, а си вързан на 802.11an, което си е 802.11n на 5Ghz

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът ми бе продиктуван от желанието винаги да съм на максимално най-добрата опция, т.е. в конкретния случай "а". Машината така ли избира, как да се свърже?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"а" е първият стандарт със скорост 2Mbit/s. Няма как да си вързан към нея. 802.11a/n обозначава, че поддържа стандартите от "а" до "n".

Прочети тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...