Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

MMS проблеми при iPhone 6


KLM

Въпрос

21 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Settings > Celluar > Celluar Data Network > има ли настройките там? Не съм сигурен дали е това, но ако ги нямаш звънни на *88 да ти кажат какво да попълниш. А май и самата Celluar Data трябва да ти е включена за да пратиш MMS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Звъннах, казаха ми настройките за MMS.Появи се бутон за активиране на MMS.Обаче пак не праща.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имаше някаква разминавка между стандартните настройки за ММС и тия на айфона. Ще ровиш доста из форума - виж в архивния раздел 3.х.х, Миро беше писал навремето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре де,всички ли със шестица в момента берат ядове или само аз.Мисля си, ча ядовете идват оттам, че активирах телефона в роуминг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колкото и да пробва - трудна работа :)

Като начало кажи какво искаш да пратиш в ммс-а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз ги въвеждах всички настройки ръчно. Mtel нямат carrier settings за iPhone 6. Всеки път като закача телефона за компютъра iTunes дава съобщение, че има ъпдейт за carrier settinngs. Давам да ъпдейтва и минава успешно, но нищо не се променя на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен е същата работа, само дето не праща MMS.Постни един скрийншот с твоите настройки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен е същата работа, само дето не праща MMS.Постни един скрийншот с твоите настройки!

Рестартирай си телефона!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз ги въвеждах всички настройки ръчно. Mtel нямат carrier settings за iPhone 6. Всеки път като закача телефона за компютъра iTunes дава съобщение, че има ъпдейт за carrier settinngs. Давам да ъпдейтва и минава успешно, но нищо не се променя на телефона.

Имате ли представа дали ще пуснат carrier settings, че и аз страдам от същия проблем?

Редактирано от wsgar3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Признавам, че е доста дазнещо да имаш някакъв "яд" с дивайса си, някоя от функциите му да не работи… но може ли да споделите дали това е притеснението или реално ви липсва възможността да приемате/ пускате MMS?

Попитах, защото ако е второто и нямате включени в месечната такса някакъв брой дали се рентира ползването на тази опция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мен лично пращането на MMS не ме вълнува....дразни ме съобщението при всяко връзване с iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

При мен (iPhone 6) освен MMS има проблем и с messages и FaceTime. Не ми разрешава да маркирам телефонния ми номер и не разпознава телефона на компа и на iPad. Същевременно познава iPhone4, който е към моя акаунт. Това само от това, че няма ъпдейт за carrier settings за Mtel ли е или имам друг проблем?

Редактирано от kkotov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мразя нещо да не ми работи. При мен започна с липса на Интернет в роуминг.Исках да си включа за малко нета и да си проверя пощата, но ядец.От Мтел ми се обясняваха, че за моя телефон няма нужда от настройки, но аз държах да ми ги изпратят.Въведох ги и интернета тръгна.После се сетих за MMS и т.н

Редактирано от KLM
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...