Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Pangu Untethered Jailbreak за iOS 8.0.x - 8.1


Alxx®

Recommended Posts

При мен за втори път се случва , вече , iphone спира да звъни при входящо повикване има само светлинна индикация, вибрацията и тя изчезва. Първия път го направи миналата неделя точно една седмица след като бях джейлнал , в понеделник го ресторнах наново и нов джейл и днес пак спря да звъни , респрингвах ,ребутвах затварях приложения сменях мелодии какво ли не но не иска да звъни само светлинна индикация , някой имал ли е такъв проблем след джейл на 8.1 ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да ги махам един по един по азбучен ред и трябваше да стигна до iBlacklist ....

Сега вече е ок . Ще им пиша за този проблем, дано вземат мерки ,че една седмица ги чаках да ми прехвърлят лиценза.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз разкарах за втори път спрингтомайз. Сложих го повторно след ъпдейта и пак се случи на два пъти да ми е неактивен тачскрийна или телефонът да не ще да локне екрана с копчето. Никак не е добре, при условие, че от субстратски шитни имам само afc, bioprotect и до преди малко спрингтомайз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен понякога вибрацията изчезва. Имам инсталирани само iFile, WiFi Booster, ProTube & Bridge. Всички си платени.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма идеални неща ;) Моите също са редовни - от @arm11 получих подарък лицензите на купища софтуер от сидиа. Истинска полза имам от биопротект.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за тъпия въпрос, но имам следния проблем - отварям с iFunBox-a телефона си (iPhone 5, iOS 8.1) виждам файловата система, но всички файлове на приложения .app ми излизат - 0 байта и не мога да ги отворя. Инсталирал съм Apple File Conduit 2 ... нещо пропускам ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преместени са в Containers - там ги цъкай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аха в - /User/Containers/Bundle/Application имаш предвид ? Въй трябва да се ровя упорито - папките не са именувани.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още не са ъпдейтнали програмките за разчитане на новото местенце. И iFile още страда от това.

Пробвай с iTools - там са по списък и на всеки апп има бутон брауз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих с упоритост папката която ми трябва и си свърших работата. Благодаря много за информацията ! И ако може още един въпрос - на предния фирмуер имах една програмка която ми казваше кой ме търси - гласово ... iCallAnnounce, не са я упдейтвали още и не работи - някакъв аналог за iOS 8 има ли? Ровя се от няколко часа из нет-а и не намирам нищо ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ноу айдиа. Цъкни на пакета Change package settings/On и ще видиш като има нова версия даже и да не си го инсталирал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм на 8.1 джейл

гледам че пангу пуска ъпдейти мога ли направо да свържа и да джейл-на (ъпдейтна) вместо да ресторвам

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако си джейнал с някоя от старите версии, ще излезе като ъпдейт.

http://www.cultofmac.com/303472/apple-credits-pangu-jailbreakers-helping-make-ios-8-1-1-even-secure/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple подписва ли 8.1 още? Евентуално някакъв линк към 8.1 за 5s?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вкарай телефона в рекавъри. Току що ресторнах и джейлбрейкнах една 4S-ка.

Все още се подписва 8.1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Apple подписва ли 8.1 още? Евентуално някакъв линк към 8.1 за 5s?

Sent from my iPhone using Tapatalk

http://bgiphone.com/topic/2-всички-налични-оригинални-фирмуери-за-iphone/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз цял ден се мъча от работата /с Windows/ да джейлна, но не се получва. Сега пробвах от вкъщи /с Mac/ и пак не става :(

Вкл/чвам на самолетен режим, изключил съм и FindMyiPhone, но не се получва.

Телефона е 5S 8.1

Включвам Pangu след това натискам Jailbreak запова да се пълни лентата и пише 2/6, след това телефона се рестартира и няма нито Сидия, нито Pangu иконки :(. Имате ли някакви идеи ?

Благодаря Ви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, чрез iTunes, че нямах достатъчно място на телефона за ОТА :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...