Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Програма за организиране на депозити и финанси


DreamcatcheR

Въпрос

Отдавна търся програма, с която прегледно, бързо и лесно да си организирам депозитите от различни банки (добавяне на падежи с напомняния, лихви, бележки и др.), както и да си следя финансите като цяло. Не е зле да има опция и за добавяне на покупки с цел пресмятане в бъдеще и баланс. Иска ми се да има и Мак версия и съответно облачна синхронизация м/у двете. За момента правя всичко през календара, но е малко неудобно и не много сигурно. Може и да е платено за телефона, но не ми се дават повече от 5$ :) За Мак-версията също.. Преди време бях с iBank, но нещо не ми е много интуитивна и удобна. Някой ползва ли нещо подобно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1 отговор на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

HomeBudget with Sync има я както за OS X така и за iOS . Много удобна и интуитивна програмка , може да синхронизира даните между различните устройства на Apple , разбира се. Също така има и безплатна версия за да тестваш HomeBudget Lite , но при нея няма синхронизация м/у устройствата. Разгледай ги , може би ще ти допаднат за това което търсиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...