Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

ePay проблем с приложението


dessyteneva

Recommended Posts

Не намерих тема за това приложение, ако има се извинявам за дублирането. От снощи имам проблем с използването му, дава следната грешка:

2b40ff464331d425f97b275236160ea8.jpg

Преинсталирах го няколко пъти, но няма ефект. Има ли някой друг същия проблем или е само при мен? Търсих опция за обратна връзка в самото приложение, но не намерих, писах коментар в AppStore.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен този проблем го няма , тази сутрин платих една сметка.

37898e0fc4f97858d30eb3842188b919.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно, а какво мога да направя, преинсталирах го няколко пъти, деактивирах и активират устройството, нищо друго не ми идва на ум?

Едит: току що отпуши и заработи, явно проблемът си е бил при тях и след коментара ми някой е погледнал. 10 минути преди да пусна темата не работеше. Ако сметнете, че е безполезна, изтрийте я!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен все още работи, току що проверих, не знам какво да те посъветвам - аз преинсталирах два пъти приложението, дезактивирах и активирах отново устройството (от менюто на програмата) и накрая рестартирах телефона, надали нещо от тези е подействало, но пък не пречи да пробваш. И накрая се ядосах и написах един не ласкав коментар в апстора, че ми писна все нещо да не работи, а това пък има достъп и до картата ми все пак...

Редактирано от dessyteneva
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що си платих сметките за месеца, нямах проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като го свалих и се логнах с акаунта , който ползвам от много години , приложението ме препрати за потвърждение в нормалната( не мобилната версия, а тзи в която ползвам серификат) версия и след това си платих една сметка от него . Всичко работи без забележки!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Чудех се къде да напиша това и понеже е свързано с плащанията в ePаy го пускам тук, за да ни отварям нова тема.

За всички, които имат абонамент към Макс Телеком:

Възможно е да има дублиране на файловете към ePay, платени задължения за този месец се явяват пак като не платени и допускат плащане. Преди да платите, проверете последното плащане или направете справка с оператор. Аз си платих фактурата на 8-ми и от вчера същата фактура свети отново като неплатена и може да се дублира плащането. Звънях и ми казаха, че нямам текущи задължения, но ако не провери човек и направо цъкне заедно с други сметки, после кой знае колко разправии ще са докато се възстанови или приспадне сумата!Възможно е задълженията да излизат и в EasyPay, тъй като платформите са на една и съща фирма, но в момента не съм на работа и няма как да проверя, бъдете внимателни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...