Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

ScreenDimmer


Grievous

Recommended Posts

ScreenDimmer е програма, която позволява да удължите живота на вашата батерия. По предварително зададено време може да намали яркостта на вашия дисплей или да го изключи напълно. Повечето потребители страдат от увеличена консумация на батерия докато телефона не е в режим standby. Настройката на Autolock не води до добри резултати, защото постоянното вкл./изкл. води до увеличена консумация.

ScreenDimmer е решение на този проблем:

ScreenDimmer 1.75-1

Свали

b8e2c731fd2f9d1e.PNG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих го от репото beyouriphon, и ми вкара телефона в сейф мод. От деб файла не съм пробвал.

п.п. И с деб файла греда, разпозна го като кракнат и отново сейф мод.

Редактирано от turieca
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Между другото вижте, че като заключва телефона на клипчета и след тва натиска home бутона и направо го пренася в спрингборд-а ? Нали ammcfc беше питал за нещо такова преди време, дали можело да стане?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Инсталва си се перфекто от деб'файла.

Иначе, днес от снощи го тествам, забелязвам, че харчи повечко батерията. От време на време се бъгва и не изгася дисплея. Аз си махнах ауто-лок'а и го ползвам само това-защото телефона си го държа в калъфче-и неволни цъкания не са ми проблем.

Ще го тествам и още-да видя колко точи бактерията...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

;) Браво, ..."koko", браво, какин, тествай "бактерията" и от днес до снощи, и дай отзиви! :)

(Уточнение/обяснение – за оперираните от чувство за хумор: Да не си помислиш, че нещо – от какините, радвам ти се, и се шегувам.... .И не ме карайте да обяснявам връзката между "коки" и бактерии... :o)

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направо си я 'лапна' половината. От 3 дни нормално държаща бактерия-1,5 дни устиска с тоя димър...при настройка на 5-10 сек., ауто лок-изключен. Яде и от рамта яко...отивам да се зареждам и го исключвам да не ми тормози телефончето :)

Дано в следващите версий да го пооправят, за да мога да го ползвам :)

Какното-ако не носех на майтап, нямаше и да пиша като алтав :) ...и коки'те ги знам от близо, ама немам нишо общо с тях :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...

ScreenDimmer 1.75-1

What's new:

* Compatible with iOS 6

* Activator Action to dim screen (set in Activator's preferences)

* Minor improvements

Линк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...