Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Iphone 5 проблем със слушалката


беъоу

Въпрос

Здравейте. Искам да попитам, дали е възможен някакъв бъг на някое приложение или нещо друго, което да доведе до проблемът, който е следния. Лека по лека започна все по често да прекъсва разговора когато говоря (аз не чувам събеседника си, а той мен чува)

Проблема се появяваше и се махаше сам, докато постепенно съвсем спря да се чува, когато ми говорят, но те мен чуват. Трябва да пусна високо говорител или да говоря със слушаки за да проведа нормален разговор. На скоро ми отвориха телефона махнаха говорителчето пак го сложиха и хоп тръгна, след 2 часа пак се развали. Какво да правя? да го дам на сервиз да ми сменят говорителчето или.. ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Да трябва да бъде сменено за жалост във варна нямаме особенно добри сервизи моя съвет е да го пратиш на Алекс в софия.

Ако бесше от приложение проблема щеше да го има и при хедсфито.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Наистина Алекс е твоя човек! Имах същия проблем, решен за 30 минути! Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Зависи какво ще се окаже като причина. Процедурата е елементарна: изпращаш, диагностицираме и звъним с находката + приблизителна или точна цена за ремонта. Оттам нататък преценяваш устройва ли те или не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А на базата на твоя опит, можеш ли да предположиш какъв би бил проблема,като вземеш на предвид симптомите, които съм изброил. и съответно да кажеш приблизителна цена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Гадаенето е вредно :) Корозирали конектори на говорителя, дефектирал аудио процесор(невинаги се прави), дефектна платка(категорично не се прави). От скромни кинти като за кафе, до над 90.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...