Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Слух: Apple готви 4-инчов iPhone за догодина


Grievous

Recommended Posts

ff8dbf50edf23dd0.jpg

Apple планира да пусне по-малка 4-инчова версия на iPhone 6 през 2015 г., твърди нов слух. Не е ясно как точно ще се казва устройството, нито дали наистина ще има такова.

Новият iPhone 6 пристига с 4.7-инчов дисплей, а по-големият му брат 6 Plus има 5.5-инчов екран. Предишните поколения iPhone 5 и iPhone 5S имат 4-инчови дисплеи, но според новия слух Apple ще пусне отделно устройство, което ще носи името iPhone 6 Mini.

Към този момент Apple продължава да продава 4-инчовите iPhone 5S и iPhone 5C, за който се спекулира, че ще излезе от производство през следващата година и ще бъде заменен от iPhone 6 Mini.

Тези слухове, разбира се, не са потвърдени и преди всичко изглеждат напълно нелогични. Ако Apple иска да продава бюджетно 4-инчово устройство, то при излизането на iPhone 6S такова ще стане миналогодишния топ модел iPhone 5S. По стара традиция смартфонът ще се предлага за 0 долара с двугодишен договор, iPhone 6 ще струва 99 долара, а най-новото поколение (iPhone 6S?) ще бъде на стандартната топ цена от 199 долара. Няма никаква логика компанията да прави специално още едно 4-инчово устройство, след като има такова и в сегашния си продуктов асортимент.

HiComm

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И особено след 71 милиона бройки продадени 6-ци ... Не виждам особена логика, както в това, така и в създаването на 5C .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, то никъде не се споменава, че ще спират големите модели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тъп ход е ... Излишно натоварват поточните си линии, вместо да се концентрират в един модел и една,максимум две разновидности и да залеят пазарите с милиони бройки 2 седмици след представянето...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Максим Костадинов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, според мен е добре да има избор, едно и също качество, в различни размери за всеки вкус. Четейки отзивите забелязвам, че на повечето хора им е трудно да свикнат с размера, защо трябва да го правят, ако имат възможност да изберат нов апарат, със същите параметри, но по-малък и удобен. Е, надявам се Apple да не залеят пазара с хиляди разновидности като Samsung, на които не можеш да им запомниш имената, но три модела в няколко цвята и размера са идеално предложение :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина излезе mini с хардуер като iPhone 6 или 6+, този ще бъде моя следващ телефон.

Нямам никакъв интерес към iPhone 6, iPhone 6+ или друга следваща лопата.

Все някога ще мине тази тъпа мода на лопатите, с които може човек да рине сняг. :smile:

Редактирано от emco83
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз тази година заради размер и дизайн пропускам да си сменя телефона. Не ми харесва и това е. Особено отзад дизайна ми изглежда на" недовършен". Ако има 4" с по-добър хардуеър, скачам. Но слуховееееее,...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от rooibos
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли си мисля, че дори и да пуснат отново няма да си го вземете :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Би било добре ако е истина. Аз ще съм от първите на опашката.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веднага засилвам шестицата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен 6 минус няма да има но пък 5s си е един страхотен телефон а колкото до това колко от вас биха си го взели ще са със сигурност малко по скоро биха се насочили към 6-ца без плюсове и минуси

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... а някои и финансово :tooth:

Както каза едно приятелче със шестичка в ръка - "Ако тИя са нИ врътнАли тОя номер, че ги прокълнЕм!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е аз за това все още изчаквам двоумя се дали 5S или 6 ... че моята 5ка вече на нищо не прилича :-) газих я с бус-а търкаля се по пясъка ..... ама със сигурност няма да си взема 4" 6ца

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...