Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Проблем с Iphone 2G 8GB


elemeNt

Въпрос

Здравейте, отскоро имам много странен проблем със споменатият в заглавието телефон. Проблемът е следния-зареждам го цяла нощ изключвам от зарядното, след 10-15минути не мога да го включа, оставил съм го заключен, ала не мога нито да влезна в нормален режим, нито под сейф мод(не ми показва дори човечето). Едниствения начин по който мога да го включа е като го сложа на зарядното- без да натискам нищо веднага се включва! Като влезна в менюто ми пише, че батерията е пълна! Изключвам го веднага и няма проблем, работи без грешка, работя си с него,влизам в интернет, обаче по някое време като го оставя и реша да го използвам (когато телефона си реши) пак е изключен и не дава признаци на живот.

Питането ми е следното- според мен има няколко евентуални причини за проблема:

1.Нещо свързано със софтуера- възможно ли е? Според мен всичко тръгна след инсталиране на RockApp(изтрих я сега), възможно ли е всичко да идва от нея?

2.Наскоро смених старата ми батерия с друга(новата батерия идва от същия Iphone 2g 8gb, който обаче не е използван година и половина.) Възможно ли е батерията да е скапана, въпреки че има доста добра издръжливост и след като я смених не правеше такъв проблем. P.S. сам си смених батерията

3.Доколкото знам зарядното и за компютъра и за тока не ми е оригинално... може ли да е от това?

4. Евентуални други причини... ?

Надявам се да ми помогнете, защото много се двуомя. В момента съм го включил пак по споменатия начин със зарядно, оставил съм го да не се заключва на максимум яркост и работи вече половин час така. Забелязал съм че проблемът се появява когато го заключа, т.е. никога не ми се е изключвал когато съм работел с него. Изключвал се е когато звъня на някой, дава ми няколко сигнала и дотам... благодаря Ви предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Направи рестор и никога повече не слагай Rock, да ти е за урок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сигурни ли сме, че е от това и има ли други програми от които трябва да се пазя? Какво да гледам като инсталирам програми от Cydia, Appstore?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Първо, гледай дали са ти необходими. Програмите от AppStrore са сертифицирани и одобрени от Епъл. Те няма как да ти направят проблем. С програмите от Cydia трябва да се внимава много и да се избягват по принцип, освен ако не са ти крайно нужни или не са проверени с времето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...