Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Push Doctor - или как да подкараме push на хАктивиран телефон.


alessandros

Recommended Posts

Гледам си с ФО, защо ти е Push Doctor тогава?

А и в първия пост има .deb файл и не ти е нужно репо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е за моя телефон. На един приятел по скайп се опивам да му помогна и по лесно щеше да стане , но след дьлги обяснения стана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За в бъдеще ползвай търсачката, и посещавай при необходимост "Базови приложения...", вместо да пишеш по 5 излишни поста в търсене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това което се опитват да ти обяснят е, че го има Тук и не е нужно репо. А също така и в шапката на темата.:)

А ако толкова държиш на извор .... това е твоя!

1e58195adcf1bc8d.pngb50c9b1536693057.png

Редактирано от GPower
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това какво се опитвате да ми кажете го разбрах , и телефона на човека проработи , но обясненията които се изискват за да му кажа да влезе в сидия да инсталира ifile, после с ifunbox да го сложи някъде и т.н. изискват много повече време и усиля от колкото да влезе в сидия да напише репото и да го инсталира.

А това репо неработи от много време , за това пиша. Не се заяждам просто търся работещо репо. Това е репото на NERV и то вече несъществува, неможе да се адне през сидия. А и хората пишат, че няма да има push doctor при тях.

http://www.cmdshft.ipwn.me/apt/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, при мен работи - преди десет дни ресторвах. :hmmm:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

liomojo и в това и в още едно репо го има ама щом това което ти дадох не иска да ти се add-не явно ще трябва да си прегледаш щайгата!

П.П. - Има го и в соурса на www.sinfuliphonerepo.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно. При мен го писах сто пъти неще. Дава ми че няма такова репо, а съм пробвал 10 пъти поне , а и моя приятел неможа.

Е това вече е друга работа , това се адна без проблем и го има докторчето. Благодаря!!! Може да го аднете в началото на темата , за да нямат проблеми и други хора, че в google като се напише pushdoctor и излиза само по горното неработещото при мен. Като гледам на сайта на NERV иска user и парола, може би за това не ме пуска да го адна, незнам, но там специално пише , че ако търсите pushdoctor сте на грешния сайт.

Редактирано от liomojo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иска юзър и парола, ако се опитваш да влезеш през компа :) Пише, че ако се опиташ да го теглиш с компа, СИ ВЪВЕЛ НА ГРЕШНО МЯСТО АДРЕСА, пояснил е, че е само за телефона.

П.П. Сигурен ли си, че доставчикът на нет, не ти ограничава достъпа до репото? Сега го въведох на един 3GS за проба и всичко е наред.

nervlogo.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно е така, защото съм го пробвал на 4 телефона на моята мрежа и на нито един не става. И сега пак го пробвах на моя и неще. А www.sinfuliphonerepo.com/ си тръгна както трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Здравейте на iPhone 4 след рестор неработи youtube, инсталирах програмката, рестартирах и пак неработи. Как да го оправя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За година и половина тук, нищо ли не запомни? :naughty3: Какво се правеше преди джейл, за да работят нещата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Искам да попитам само дали има някакво решение с Push Doctor za YouTube,понеже никой от известните методи не работи май за 4.1, също не ми работи и бекъпа в Itunes сигурно поради същата причина. Моля за помощ ако някой знае някакво решение.

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще подскажа: хАктивиран сноубрийз кастъм. Махай го и слагай такъв, правен с pwnage tool.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте моя проблем е с Youtube

Предния път я оправих с push fix но сега нещо немога да я намеря

А дали ще се оправи с push doktor?

Благодаря предварително.

Редактирано от pe6o666
СЯ - СЕГА
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакай да извадя боба, да метна коя ОС качваш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

С 3G с FW4.1 съм и като го инсталирам ми дава грешка и пише, че има приложение наполовина инсталирано. Да не би да не става за 4.1 и ако не става има ли друг вариант за подкарване на нотификациите :)

Редактирано от Bretkata
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвай SAM за реактивация и ще ги подкараш. Има тема по въпроса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

От няколко дни се опитвам да сложа Push Doctor, но все няма сертификати. Случва се да преинсталирам програмата докато не ми забие телефона от това и пак нищо. Някакви съвети как да го направя за да я подкарам нормално?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...