Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iphone, като вокален микрофон


Protector

Recommended Posts

Честита Коледа! Имам идея за посрещането на новата година да направя една супер юзърска караоке система, но нещо нямам идея как да се получи.Разполагам с тонколони, които са свързани с 3,5 мм жак към телевизор.Към телевизора е свързано и Apple Tv (3rd gen).Компютърът ми е macbook pro, a телефонът е iphone 6 (не е джейлбрейкван).Идеята ми е да свържа по такъв начин тези устройства, че като говоря на айфона да се чува на тонколоните на фона на музика, която също звучи от тонколоните.Може ли да се направи такова нещо или не ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Избий си тази идея от главата - телефон до музикална уредба не се ползва,камо ли за микрофон.

Ако толкова ти е зор за караоке- http://www.tehnoshop.info/product/760/mba-q8a-karaoke-uredba-s-bezzhichen-mikrofon-distantsionno-vgraden-akumulator-i-mp3-ot-sd-karta-ili-flashka.html

Това съм го тествал и работи прилично за парите си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона се вкарва в самолетен режим и няма проблеми със смущенията;)Трябва ти iRig(в продавалника има за по 20 кинта)!Аз ползвам JamUp и AmpliTube за китарата !Има и други програми които могат да се ползват!Имат допълнително ефекти за микрофон както и можеш да пускаш музика с тях,да смесваш,записваш и изключваш вокалите на песента която искаш!За китарата ефектите са уникални(професионални)!Лошото е,че всеки ефект се купува и си е парички:(Ползвам IAPCrazy и си свиркам

iRIG for iPhone iPAD iPOD

http://olx.bg/irig-for-iphone-ipad-ipod-i46333935

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Става и е добър с правилна настройка, точно заради системата за филтриране на шумовете. Имам предвид от 4 нагоре. Ако е с 3гс от профила, плаче майка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, пробвал ли си да ползваш телефона за микрофон? Много ме съмнява да стане. За китарата съм съгласен, за домашни условия е супер.

Точно домашна...не бих казал;)post-2354-14199387828218_thumb.jpg

Свиря на тези,с noise gate от програмите няма как да чуеш абсолютно никакъв шум;)Микрофон ще тествам малко по-късно,но им имам доверие!Само незнам дали преходника(iRig) за китарата ще стане!Имам Fender кубе и boss процесор с 4 педала,но такъв звук като този от JamUp и AmpliTube не мога да изкарам;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...