Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple пусна SIM Free версии на iPhone 6 и 6 Plus


Asen_77

Recommended Posts

thumb640x320_Apple-pusna-SIM-Free-versii-na-iPhone-6-i-6-Plus.jpg

В официалния си сайт в САЩ Apple пусна в продажба SIM Free версии на своите iPhone 6 и 6 Plus смартфони. Досега потребителите имаха два избора: да закупят „заключен към оператора“ iPhone с двугодишен договор или отключен от T-Mobile. SIM Free версиите на iPhone 6 и 6 Plus ще се продават съответно срещу:

  • 649 щатски долара за 16 GB, 749 долара за 64 GB и 849 долара за 128 GB версия на iPhone 6
  • 749 щатски долара за 16 GB, 849 долара за 64 GB и 949 долара за 128 GB-овия iPhone 6 Plus.

Тези, които са закупили отключените версии на iPhone 6 и 6 Plus, ще имат възможността да сменят своите SIM карти, без да бъдат задължени към услугите на един-единствен оператор.

Източник: hicomm.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От първия ден тези на цена 649 $ са "sim free" , това че го има на сайта им незначи че чак сега продават фо !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Братле, цял свят го отбеляза като новина вчера а ти как избухна :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А тези, които се продаваха досега от ден първи, какви се водят? Същата цена бяха, аз лично съм купил 3-4. И всичките са ФО.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жорка супер съм одивен честно, моя е купен на 15.11 от Вегас на цена 649 $ и ФО , при това не е с тмобайлска карта дори . А тези дет ги продават в техно маркет , полис и всякво тяхно хич не ги коментирам-всички са такива.Може да е мега новина за някой като изкуствената опашка при пускането всяка година през септември, ама просто е една опция в онлайн магазин

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е. хАмерите "произвеждат" новини като бюрекофф. Ама на, политика - докато не лъсне фо в сайта на Епъл, все едно го няма. Пропаганда тип соц режим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но ако моя беше активиран там с тази T-Mobile карта, щеше да се заключи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти Коле пробва ли го това, щот това е беше тоталната измишльотина , всички симове в телефоните са dummy , ( просто пластмаска във формата на сим неработеща ) само за активация , моя беше с атт и нали се сещаш , че съм го проверил още веднага какъв му е имея и т.н. и да ти кажа беше си фо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти би ли пробвал, след изписаното тук във форума? Аз не бих, затова се изказвам на базата на прочетеното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна го казвам ...

Момчето което го купи моя направо го активира в магазина с атт карта па си е ФО

Купен за 649 $ от Вегас

За да не каже някой че съм си го ънлокнал сам се вижда че активейшън полисито е 2303

Serial Number: F7********

Initial Activation Policy ID: 2303

MEID: Activation Policy Description: US AT& T Puerto Rico and US Virgin Islands Activation Policy

IMEI: 35************ Applied Activation Policy ID: 2303

Part Description: IPHONE 6 GOLD 16GB AT& T-USA Applied

Activation Policy Description: Multi-Mode Unlock

Product Version: 8.1

Next Tether Policy ID: 2303

Last Restore Date:

Next Tether Activation Policy Description: Multi-Mode Unlock

Bluetooth MAC Address: F0*******

First Unbrick Date: 15/11/14

Last Unbrick Date: 15/11/14

Unbricked: true

Unlocked: true 15/11/14

Не искам да кажа нищо друго освен , че всичко е заради маркетинга на Епъл а не друго, т.е. от ден първи има ФО в щатите , макар и написан като контакт фрии . Всичко беше заради наличностите им , които според мен държаха къси нарочно, във Вегас всеки ден докарваха по 200-300 бройки когато взимаха моя и според мен това е цялата работа . В Париж първия ден 20.09 когато го пуснаха беше същата полюция и изкуствено създаване на опашката за да ги покажат по тв-то

п.п. Написано е unlocked and contact free и за "двата" варианта ;)

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Венко, ти-мобайл имаха такава уловка, не ат&Т Тука има хора, които са го изяли с такава активация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв филм, аз чаках с тмобайл на него в магазина атт му дали, проверил съм над 10 такива поне и всичките са ънлок. Изяли са го излъганите че са им взели отключвн , що един в техномаркет не се заключи, па повечето бяха активирани с картата на тмобайл...

Не пазя чата с епъл съпорта по въпроса, защото и аз отначало се чудех да няма такава схема, после беше мита че в сащ ще работи само с тмобайл или атт ако е така а иначе ще е фо , ама нейсе 100% са фо ако е купен за тази сума това е !

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

kawabiker е прав. Когато го купуваш на несубсидирана цена от Apple Store телефонът винаги е фабрично отключен. Ако искаш да го купиш с услуга към някой оператор при плащането на касата ти въвеждат IMEI номера в базата данни на съответния оператор и си заключен. Ако си купуваш телефона от оператора, дори несубсидиран, той е заключен, защото IMEI предварително е въведен в БД на съответния оператор.

Ако не се лъжа това стана така от iPhone 5 насам, тъй като преди това AT&T имаше ексклузивитет и всички телефони бяха предварително заключени.

Може и да има различни случаи при различни хора, но точните обстоятелства не ги знаем, за да се каже със сигурност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя също е купен на 20.09 за $649 с карта на T-Mobile в него. Исках да кажа, че след изписаното тук не посмях да го активирам с нея.

За тази пара няма как да е заключен, но...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, естествено. И аз не бих рискувал, защото разправията би могла да е доста голяма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така де, аз не казвам, че байкъра не е прав. Въпроса в, че имаше тема за това, но там тези уточнения ги нямаше ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,имаше тема за това.Тогава много се изписа,че се заключвали ,ако го активираш с картата на T-Mobile.Моя е щатски,купих го на 2.10 и го активирах с картата на T-Mobile.

Бях писал в темата,но да се повторя:Работи без проблем със всякакви карти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...