Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPhone 5 - тъмен екран


Християн Борисов

Въпрос

Здравейте, имам iPhone 5 от началото на 2013, преди 6 месеца му счупих екрана, занесох го в сервиз и ми го смениха. Преди 4 дни екрана просто си изгасна, все едно телефона е изключен. Когато го свържа с лаптопа ми, го отчита в iTunes. Изключвам го и го включвам отново, но нищо не се променя дисплея си стои тъмен все едно телефона е изключен. Въможно ли е отново да има нужда от смяна на дисплея? Или ако отговора е "не", какво може да му има?

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

17 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Пробва ли да държиш двата бутона докато се покаже ябълка?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, пробвах, но не се показва..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сервиза на форума е най добрия в България (лично съм го тествал със два телефона) :) Спокойно можеш да им го пратиш за диагностика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
преди 6 месеца му счупих екрана, занесох го в сервиз

Колко да има? Месец по закон, три при нас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прав си ......това не ми мина през акъла.

Опа Алекс ме изпревари.:)

Редактирано от aserrr
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

здравейте да имате други идеи за тъмния екран ? Нещо не става при мен, снощи го сложих да се дозареди но сутринта като го взех дисплея му беше черен ,и до сега няма резултат .Аз живея в Франция и нямам много опции за сервиз.Купих го миналата година Август месец ...а телефонат е айфон 5ц мерци много

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За съжаление не може да очаквате чудо. Телефона е за сервиз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

да ..така и предположих,но телефона не е включен сложих го снощи да се дозареди беше 35 процента някъде и това е , погледнах го всичко беше окай днес ставам тъмен екран нищо ...

имам най ужасния късмет на земята...досега винаги си взимах Самсунг бързи с екстри...но някак си при мен не оивяваха тук много хвалеха Айфона и реших да си взема.. но ето на най лощото е че е през интернет и за да го сменя или оправя боже ще отнеме цяла вечност .. кой са тези две копчета които трябва да задаржа.... Благодаря много все пак :))))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

лелеее момчета не знаете колко съм ви благодарна ...станаааа успях !!!! :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

не , утре ще ми изпратят сервиз за проблема. От Къде е проблема ASEN 77

ти знаеш ли

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма проблем, просто си е спекъл.

П. С. Оп, застъпихме се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

мерси мерсииии :smiley-face:(само един път си беше дано да си остане такъв)

Редактирано от Stefanova
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това имах в предвид и аз. Реално телефона ти беше забил и е изключил. В следващи случай в който не реагира, направи същото пауър бутона и централния бутон под дисплея докато не се появи ябълка. Ако се налага и няколко пъти. Слагаш го на зарядно ако не реагира, изчакваш да се позареди и отново пробваш с бутоните. Ако тогава не тръгва, тогава вече мислиш за сервиз. В този случай няма нужда от сервиз ако не повтори същия проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е как да няма смисъл, ако се повтори? Сменял съм четворка с този проблем. На 2-3 дена заспиваше. Започне ли да го прави, - сервиз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Еми това съм написал - ако го повтаря сервиз, при вдиничен случай както сега да не се притеснява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...