Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Стартира свободна от договори с оператори продажба на iPhone в България


Alxx®

Recommended Posts

От 27 февруари 2015 г. фирма „Апком”, в качеството си на официален дистрибутор на продуктите на Apple за България, стартира и свободна продажба на всички модели iPhone.

Оторизираните партньори на „Апком” ще продават отключени iPhone-и, без договор за обвързване с определен мобилен оператор.

Друго сериозно предимство при официалната отворена дистрибуция e цената, която ще бъде съобразена с официалната препоръчителна от Apple за региона. По такъв начин ще бъде ограничен и „сивият внос” на отключени апарати, който е един сериозен проблем за българските потребители, посочват от компанията.

Договорът на „Апком” за официална дистрибуция на iPhone ще доведе и до регулярен внос от европейския склад, което ще позволи поддържането на необходимите наличности от всички модели при оторизираните партньори на фирмата за България.

„Отворената дистрибуция на iPhone, която сега стартира, открива пред нас и нашите партньори нови възможности за развитие на българския пазар за смартфоните на Apple”, подчерта Борислав Петров, управител на „Апком” ООД.

http://www.apcom.bg/Pages/iPhone_landing.aspx

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама те и сега го правят ;).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама те и сега го правят ;).

Да, ама с куфарна търговия. Говорим за внос, предвиден за България първоначално. Аз тръпна да видя, ще имат ли българско меню и какъв сеир ще стане ако нямат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може би със следващия iPhone... кой знае...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дoбре де, кoи са тея апкoм? Аз съм oт прoванса и не са ми ясни тея работи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Апком е носителят на правата върху марката Епъл в България и Македония от 1992-ра насам(при маките отскоро май).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз очаквам цена като в Германия, което няма да е зле. Не очаквам, че от Епъл ще съобразят пазара и ще ни пуснат телефоните на база средна работна заплата. Още от следващия айфон няма да се занимаваме повече с поръчки от Англия и Европа. Хем и ще си имаме 2 г. гаранция + фактура, за който е нужна (но с 1 г. гар.)

Действително добра новина! Наистина може и BG меню да направят - направо са си длъжни, след като са официални и ще се продават на apple.bg.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е те ако ги пуснат съобразени със стандарта ни на живот, то рязко ще се повишат продажбите от България и ще паднат европейските. Няма как да ни го пуснат на по-ниска цена от Германия.

Дано поне с количества са заредени добре, когато излезе следващия модел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

iStyle e дистрибутора на Апком.

едит.: Съжалявам, но не видях, че колега е дал информация по-нагоре.

Редактирано от teodorteo
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...