Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple Watch ще стартира на 9 март.


WULAS

Recommended Posts

Ще си позволя да ти отговоря на въпросите.

1) Да, ако искаш да е по-прецизно. Това не значи затягане до спиране на кръвообръщението, но все пак, не трябва да е хлабаво.

2) Постоянно светят диодите в зелено по време на Activity, т.е. - да, следи пулса през цялото време. Има опция от Settings да се изключи. Хаби батерия повече, но не влияе дотолкова, че да търсиш къде да го зареждаш през деня.

3) Нотификациите са най-удобното нещо в тази джаджа. Аз лично съм спрял всякакви звуци, вкл. тези на телефона. Когато нещо стане, усещам вибрация на ръката. Супер удобно е! Нощем не ме будят, поради простата причина, че часовникът е на зарядно.

4) Не съм следил колко точно процента падат за еди-колко-си време спорт, но накратко - няма място за притеснение. Батерията е на страхотно ниво (като се има предвид, че е направена да се зарежда всяка нощ). Досега не ми се е случвало да ми пада под 30% при нормално ползване. Първите дни при яко ровичкане успях да я изхабя докъм 4-5%, но дори тогава не съм включвал Power-reserve mode-a.

5) Зарежда се бързо. От 0 до 100 мисля, че отнема около час и 40 мин. При нормално ползване всяка нощ като легна го слагам на около 30-40% и се зарежда за няма час до 100. Обаче, направи ми впечатление, че ако го махна от зарядното веднага след като се зареди, на другия ден по-бързо пада, в смисъл тези 7-8 часа стендбай през нощта си му цоцат от сока. Вече го махам сутрин като ставам и си ми стига идеално за целия ден, независимо дали спортувам или не. Предполагам е ясно на всеки, но не се налага да се стартира Activity, за да измерва крачки и това не изисква почти никаква енергия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изчерпателно :) Странно, не съм фен на джаджата, но вероятно ще се опитам да се сдобия с една след време. Похлъцва ми здравето(по разни причини) и това с меренето на пулса ми става необходимост. Ще видим...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се завърти екрана при слагане, би могъл може би, но така въртящия бутон ще застане отдолу а нормалния бутон отгоре. Май не става дясна ръка, или няма да е удобно да използваш бутоните.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако се завърти екрана при слагане, би могъл може би, но така въртящия бутон ще застане отдолу а нормалния бутон отгоре. Май не става дясна ръка, или няма да е удобно да използваш бутоните.

На WWDC 2015, Eddy Cue носеше точно така часовника на дясната си ръка http://cnet1.cbsista...-7-eddy-cue.jpg

Тук пише как се завърта дисплея http://www.imore.com/how-set-apple-watch-left-handed-use

Редактирано от momchil_g
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

f9fae0ea3a038e3632e67fb689b7af69.jpg

Става да. Това го копнах от чуждите форуми като и коронката може да се настрой от ляво да бъде или отдясно по твой избор.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Преди близо 2 седмици получих двата часовника(38мм и 42мм) спорт и вече се убедих,че трябва обезателно да имам модела с метален корпус и сапфирено стъкло.

Крехък е като iPhone 6,но пък издържа на 5м дълбочина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно си мислех да споделя колко съм изненадан от здравината на моя (sport). Това ще да е най-здравото и неподатливо на драскотини епъл устройство, което съм имал.

За вече почти 2 месеца не е мръднал и е като нов, а го чуквам през ден в някоя стена или нещо твърдо. Също така го мия под чешмата след тренировка на всеки ден-два.

Четох сравнение на дисплеите и се оказа, че при сапфиреното стъкло има доста повече отблясъци и на ярка светлина дисплеят се вижда по-зле.

Така че, аз съм доволен от моя "крехък часовник"...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На въпроса за дясната ръка-аз нося на дясната ръка и коронта ми седи от ляво на корпуса.Утре сутрин съм в Германия да сменя часовника на жена ми защото неработи функцията му за испращане на пулса и рисунките.

Редактирано от Mkarchev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че става за дясната ръка. При стартирането в настройките избираш на коя ръка ще го носиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми пристигна новата каишка. Реплика на Apple Leather Loop. Доста сполучлива при това; на 1/4 от цената на оригиналната. Пак си е естествена кожа, много е лека, удобна и не запарва. Магнитното закопчаване е доста практично.

Доставката беше точно месец. Взех я от тук, ако някой се интересува.

http://store.picbg.net/pubpic/78/D9/7cc02a884a5078d9.jpg

http://store.picbg.net/pubpic/85/63/52b08e7c66418563.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Али имат чудесни каишки и вериги на oще пo-дoбри цени :) Има и приставки, с кoитo мoжеш да слoжиш всякаква каишка.

7a2ee99527798b498e5600642956fbc7.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми пристигна новата каишка. Реплика на Apple Leather Loop. Доста сполучлива при това; на 1/4 от цената на оригиналната. Пак си е естествена кожа, много е лека, удобна и не запарва. Магнитното закопчаване е доста практично.

Доставката беше точно месец. Взех я от тук, ако някой се интересува.

http://store.picbg.net/pubpic/78/D9/7cc02a884a5078d9.jpg

http://store.picbg.net/pubpic/85/63/52b08e7c66418563.jpg

Sold out.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Тотално съм разочаровам от това силно тъпоумно и безмислено ус-во Apple watch ,пълно с бъгове, ограничено от функционалности и неносещо нищо положително при употребата му, а като добавя и смешния му дизайн като на награда от Лъки Бой, немога место да си намеря просто . Седя и го гледам и се чудя дали да го напикая и да кача клипче в тубата или да го изпукам с чука , поне да донесе нещо .

42мм седи като на детето часовника със София Първа,(който незнае какво е София да види Дисни ). :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма DFU , няма рекавъри , а вече мига само ябълката :D

Дано като умре батерията да се усвести ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нали мери пулса?И като бягаш ти показва,че....бягаш!Ти за 1000 кинта какво очакваш:))))

Редактирано от gogi6
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега, само преди седмица имах рожден ден, а подаръци приемам и със закъснение, така че, ако толкова не ти харесва часовничето - ще се жертвам да те отърва от него ;-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Говоря чисто обективно както винаги - 1000 не съм дал, ако беше така щях да се самоизхвърля от нас .Но като направиш вложението, чисто практически аз не виждам адекватно приложение - имах една идея за него , но се оказа че другия уред който исках да сдвоя :D с него е греда , а и като взе да мига само тази ябълка и няма оправия в момента ...

С риск да се изхвърля, ама китайците по 20$ са практични май - заради 20$ де :D , но при цена 400$ по-добре недей . Както ми каза @gogi71 вземи по-добре още един телефон , вместо тази безумица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа, не се изхвърляш. Пoлзвам един китаец за 30$ кoгатo съм в залата и пулс мери и нoтификации имам :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей ся като му подам едно късо в "секретния" порт и такъв пулс ще измери и такава нотификация ще ми нотифицира, че ще се чудят в Епъл как трифазния ток носи толкова положителна енергия във всичките аспекти на израза ...

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, ама ти с какви очаквания беше, като реши да го купиш? Това все пак е часовник - не таблет или компютър.

При мен ябълката се появява само ако го рестартирам, така че досега 3-4 пъти да съм я виждал.

Изчакай ъпдейта есента и му дай още един шанс :)

Цената е висока, но така е с всичко ябълковидно...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи какви очаквания?

Все си мисля че трябваше да е доста по-различен от детска играчка от зрънчо , което е най-малкото за което се сещам че не съм очаквал !

А ти извинявай лично ли го приемаш, та някак си мнението ми е недопустимо за теб в случая ?

Ако е така извинявай, че някак си неоправдах ефекта уау , ама да ти кажа с риск да се повторя , детето има доста по уау играчки а е само на 3 и не струват толкова ...

Колкото до ябълката от вчера друго непоказва и понеже е много готин , няма начин нито да се ресне нито да се ресторне , а трябва да ходи обратно в магазина на поне 1500 км от тук. Така че сега сигурно разбираш какво съм очаквал и какво реално съм видял. Това с ябълковидното някак си нито го намесвам , нито пък и ми дава успокоение че са така нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...