Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Благотворителна инициатива


algor

Recommended Posts

Здравейте, приятели!

Тези, с които се знаем във ФБ вече са разбрали за какво става дума, но ще обясня и тук.

Даже няма какво да обяснявам, а направо ще копи-пейстна написаното от моя син Николай.

Две думи за него: След 4 чесеца завършва първата степен на образованието си в Рединг (Англия) и ако всичко се движи по план ще се влее в работническата класа пак в същите град и държава.

Дългосрочната му цел (до няколко години) е да изкласи и да се премести в клона на фирмата им в Сингапур, но едно по едно.

До сега се е занимавал с различни благотворителни дейности, а ето за какво става въпрос в поредното му начинание:

Скъпи приятели и познати,

Наскоро се включих в благотворителна кампания, която ще се проведе на 22 Юли и заедно с 23 мои колеги ще потеглим на 3-дневно колоездене от Лондон до Париж (около 300 мили). Всичко това е с цел набиране на средства за една благотворителна организаия (в линка по-долу). Организацията дава надежда на хиляди семейства, чиито деца са с редки заболявания, за които все още не е намерен лек, както и деца, които биват родени преждевременно. Те постигат това като използват събраните средства за финансират проучвания в тази сфера.

Целта на предизвикателството е да се съберат £1,500 от всеки участник до 24 Април 2015.

Молбата ми е, ако можете да подпомогнете да събера тези средства. Всеки лев е важен за мен.

Имам една идея, с която ще направя кампанията по набиране на средствата по-интересна (най-вече за спортуващата част от листата ми),а именно като правя по 1 бърпи за всеки £5 които успея да събера. (т.е при събрани 1,500 паунда ще трябва да направя 300 бърпита gasp emoticon ).

Ако имате нужда от повече информация, моля, пишете ми тук или на лично съобщение и ще се опитам да бъда максимално изчерпателен!

Благодаря предварително.

П.п. ако не сте сигурни как да дарите, моля пишете ми на лично съобщение, че да мога да ви помогна.

Това линк към страницата му за тази иницияатива:

http://www.action.or...onsor/ngeorgiev

Ако желаете да се включите ще е чудесно.

Ако пък не искате - живи и здрави и може би другия път. :smile:

Благодаря за отделеното време, приятели!

:smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, като кликнеш на "Sponsor me" ти излизат полетата, където се попълват данните.

След като си готов с тях, кликаш на "Pay" и излизат възможностите - има Пейпал и всички видове банкови карти.

Няма проблем да стане и по банков път, още повече Ники има и сметка в Булбанк, откъдето ще си захрани вече дарителската сметка.

Казвайте кой как му е удобно и ще го измислим. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много добра инициатива на момчето "ЕВАЛА" :smile:

Да ти е жив и здрав - всяка благотворителност ,която прави човек - е нещо недостижимо за много хора .

Заел се с нещо,което много платежоспособни ЛЮДЕ в тая държава пренебрегват -успех в кампанията -сега ще го прехвърля на жената, че тя се занимава с благотворителни мероприятия :smile: и пуска постояно за много неща ;) .Имаш едно OK от Мен :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти!

Пращам му линк към форума да прочете сам думите ти :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуу... Докато го излъжа:) Няма България, но стана в крайна сметка.

Какво е бърпи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Жоре!!!

Ето нагледно:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

Искам да изкажа огромната си благодарност за подкрепата на хората от форума.

Няма значение кой е помогнал с добра дума или с пари - важен е жеста и го ценя, повярвайте.

Днес финишираха усилията на над 300 души, от които близо 30 бяха от фирмата, в която сина ми работи.

Ето една снимка от финала в Париж и текста под нея:

11017847_10207178957181302_3888394113296884617_n.jpg?oh=50863f983b750001a15ea877bf2a46b1&oe=56414C21

WE DID IT! What an amazing, unforgettable ride it was! 4 days, more than 280 miles and 300 amazing people. We gathered at Park Monceau and headed towards the Eifel Tower. The traffic was cut off, everything had stopped, people were clapping, taking pictures and videos and we were just cycling. Collectively, we managed to raise £360 000, which is more than enough to keep the research going for 4 more years! Very special thank you to everybody who supported me and believed in me and to those who were with me during the ride! I am hapoy to have so many great friends and such a supportive family!

Благодаря ви още веднъж и пожелавам на всеки да изпита поне веднъж в живота гордостта, която аз изпитвам в момента, а също и радостта от успеха на сина ми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...