Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Въпрос за Iphone 5


Bustah

Въпрос

Здравейте, не знам въпроса да го задам конкретно за модел 5 или за всички, но защо от 3G - то ми се хаби супер много интернет ( от 500 МБ, около 300-350 са само за фб ). Попринцип не отварям клипове никога, а се и ограничавам от към отваряне на снимки и все пак ги правя ( за около 1 седмица ). Ако си е нормално за телефона, ако може да ми предложите как да го пестя или нещо такова, благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

6 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Получавайки достъп до интернет, телефона стартира различни процеси във фонов режим и ако не се изключат, това трупа трафик. Местоположения, обновяване на различни приложения автоматично и други, нали затова е смарт телефон.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Значи трябва да спра да ъпдейтвам приложенията? Защото до сега всяко приложение ми е с най-новия ъпдейт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не разбира се, но го прави когато имаш wifi, за да не ти хаби мегабайти от пакета.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И макар и според адаша, настройките да не са проблем (само фейса), бягай в Settings->iTunes & App Store-> AUTOMATIC DOWNLOADS и спирай за да не ъпдейтва автоматично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Любезните хора са направили switch за изключване на Cellular data при Automatic downloads на ъпдейтите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Суичове - бол, ама е модерно да се пита по форуми, вместо да се чете ръководство. Четенето е за балъци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...