Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Iphone 4 Hutchison 3 Austria Lock


vlargala

Въпрос

Здравейте! Имам 4-ка заключена към 3-ката и искам да я отключа,но като гледам цените специално за нея няма да е скоро...Както и да е...въпроса ми е понеже така и така е заключена,поне как да я подкарам като ipod? Има ли такава възможност и каква е тя? Трябва ли да я даунгрейдна и тн.Благодаря!

IMEI: 012657007545885

Unlock code: Serial Number: 81113C04A4S 

IMEI: 012657007545885 

Part Description: IPHONE 4 BLACK 16GB-FRD 

Product Version: 7.1.2 

ICCID: 89860138203641199340 

Initial Policy ID: 323 

Applied Policy ID: 323 

Next Tether Policy ID: 323 

Initial Activation Policy: Austria Hutchison. 

Applied Activation Policy: Austria Hutchison. 

Next Tether Activation Policy: Austria Hutchison. 

Unlocked: false 

Unlock Date: 

Unbricked: true 

First Unbrick Date: 06/20/11 

Last Unbrick Date: 02/24/15 

Find-my-iPhone is not active.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

20 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Но аз нямам такава карта към този оператор,слагам си на наш оператор и от itunes ми пише,че искат само оригиналната карта и не може да се синхронизира през него нищо....а на телефона си стои белия "приветствен" фон на няколкото езика и след като му дам натам по менюто да се върже през wi-fi ми пише sim card is not recognized,и съответно на itunes вече да сложа "оригинална" карта на австрийския о-р за да синхронизира с тела....направо незнам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ами ще го пробвам да видя по-късно дали ще стане,дано успея...а как ще стане по-принцип самото отключване ако му сложа австрийска карта(понеже имам вече опция за това),и как да го подкарам с бг сим карта? Мерси! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ънлок за 4-ка е само от оператора, с пара.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И с "hacktivation tool" програмката не става...правя всичко както трябва и следвам стъпките,и сега само имам една постоянно седяща и от време на време премигваща ябълка.Нещо да не пропускам пък аз?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В предния пост написа, че имаш вече Австрийска карта. Защо не активираш с нея?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Надявам се тези дни да ми я донесат,но не е много сигурно и затова реших да се пробвам собственоръчно да го подкарам,но уви...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ок,картата на оператора (3 Austria) е у мен,и тел-а е включен....и сега накъде? :)

Да си търся ли немскоговорящ човек,който да "измоли" тамошния оператор за отключването му или...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В началото се чудеше как да слушаш музика на него, сега вече молим оператора ;)

Здравейте! Имам 4-ка заключена към 3-ката и искам да я отключа,но като гледам цените специално за нея няма да е скоро...Както и да е...въпроса ми е понеже така и така е заключена,поне как да я подкарам като ipod?

Сам си си отговорил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да измоли Австрийски оператор е невъзможно. Едни от най-скъпите са. Даже и след изтичане на договора искат пари за отключване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблемът при мене е,че не обичам да оставям на 50% нещата недовършени и сега докато не го отключа сигурно няма да мирясам...имам позната с перфектен немски и не вярвам за 4-ка да се дърпат да я отключат...или пък ако искат някаква сума,то тя да не е такава от сайтовете за ънлок през имеи.... :). Договора е изтекъл на тела-а,няма айклауд....незнам...ще видим какво ще стане ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако искаш да ти дадем кураж, добре, давай.

Горната информация обаче, по нищо не говори дали телефона е с чист имей, обявен за изгубен, краден или др.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако нямаш документи за телефона и договора, можеш да забравиш за оператора (ходил съм при тях). Най-добре си пускай музика на този, а с парите за отключване си купи един отключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Малеее @mariankata ти кога ще си вземеш ракията в този ред на мисли :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой може ли да ми каже истински и/или проверени сайтове,които мога да разгледам и евентуално да си отключа айфона? Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...