Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Apple watch в продажба от 24.04.2015


imanev

Recommended Posts

Здравейте, днес изпратих познат до магазина на Епъл в Париж, за да ми вземе една бройка. Учудването ми беше, че са му отказали да му продадат часовник и го насочили към сайта, да си поръча от там и щели да го доставят през юни. Часовници е имало изложени, но не ги продавали.

Някой с подобен или различен опит? Явно нещо съм изпуснал за продажбата на часовниците. Иначе ето ги изложени. 7c555bd119687941901c6caef14ced42.jpgf5767562852785617427db0b7ec755ac.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, Apple бяха казали, че часовници ще могат да се поръчват само online за момента. Вероятно заради многото възможни комбинации от верижки и размери, няма как да поддържат наличности във всичките си магазини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да Ники Балов писа същото за Ню Йорк, където е бил - само изложени, доставки най-рано през юни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Приятел се опита и в Германия, но и там греда. Поръча онлайн и го чака Юни. Все пак обавяната информация, че само за 24 часа preorder са продадени повече Apple Watch (~975 000) отколкото всички усторйства с официален android wear, продадени изобщо (~720 000), обяснява нещата до голяма степен. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят от Германия още стои на processing с доставка от 24.04 до 8.05.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме изгубиха по физиологични причини :)http://www.cultofmac.com/320924/key-apple-watch-features-may-not-work-for-users-with-tattoos/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

The result? People with tattoos don’t get notifications, unless they move the Watch to an un-tattooed area, or turn off wrist detection. Not exactly ideal for those with full sleeves!
;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес Епъл са се опитали да ми чарджнат картата (visa PayWave), но банката (ПИБ) е отказала транзакцията. Преди не съм имал такива проблеми. Въведох друга карта (Електрон), та да видим...

Аз друго си мисля обаче.. Живот и здраве да пристигне часовника, май трябва да качвам на 8.3, а не ми се иска заради джейла. Някакъв друг вариант дали има? С айпад май не става? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес Епъл са се опитали да ми чарджнат картата (visa PayWave), но банката (ПИБ) е отказала транзакцията. Преди не съм имал такива проблеми. Въведох друга карта (Електрон), та да видим...

На мен пък точно към ПИБ ми пуснаха по погрешка към 270 лева, които се разбрахме че няма да им връщам, а ще се чака някога да се избият парите от евентуални продажби на продукт, който съм пуснал в iBookStore :) Безлихвено заемче :)

Sorry за OFF Topic-а!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От втората карта веднага ми взеха парите кат стой - та гледай!

The watch is coming!

Колега, добро заемче се е получило. Направо ми иде и на мен да пусна някоя книга в стора :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това повече за Fun секцията е май :) Иначе кефи как се заканва на колата и нея да шредне :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоро имаше подобен комплект за 1050лв. малкия и към 1300лв. големия. Тогава останах озадачен, ама сега... Толкова ли е зле положението в тая държава бе?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За всеки влак си има пътници ;)

Ама 300% далавера е грубо. 2007-ма мина отдавна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://olx.bg/ad/app...fc0c82;promoted

Ето и официалния лидер към момента! 3 000лв. за стоманения модел с верижка - стоманена оплетка!

Редактирано от bboyg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само в едно съм сигурен.Който купува с 300% надценка надали си е изкарал парите с бачкане

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате още излишни парички, и искате допълнителен заряд:

Моля да не ми плюете английския, толкова мога... за сега :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

CultOfMac също го потвърдиха:

http://www.cultofmac.com/321524/apple-watchs-hidden-port-can-be-used-for-charging/

Но все пак за да се застраховам, не споря и не приемам нищо за факт, докато не го пипна/видя/помириша... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доставките на Apple Watch се бавят заради проблеми с Taptic Engine

The Wall Street Journal предава, че Apple има сериозни проблеми с една от най-сложните части в Apple Watch — Taptic Engine. Припомняме, че модулът известява потребителите за различни съобщения и събития чрез леко почукване върху китката, което е доста различно от обикновена вибрация.

Оказва се, че един от двата производителя на Taptic Engine, AAC Technologies Holdings, базиран в Шензен, Китай, произвежда части, които се повреждат с времето. Проблемът е в процес на отстраняване, а доставките на всички предварителни поръчки няма да бъдат изпълнени преди юни. Повечето Taptic Engine компоненти в момента се произвеждат от Nidec Corp. в Япония, но скоро може да се намеси и инзвънредна поточна линия във Foxconn.

Източник: hicomm.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic: Хах, Alxx, има ли нещо на тоя свят, за което ти да нямаш "остроумно" наименование :D Гнусмас, ментел, грабул, craptic engine, хемороид и още знайни и незнайни.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...