Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Обложки за MP3


argail76

Въпрос

Здравейте! Може ли някой да ми предложи някаква програма или съвет как да си сложа обложки на песните ми защото на някои липсват.Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

iTunes. Има автоматична опция в itunes/edit/preferences/таб-ът store/отметка на share details about your library with Apple

Като го направиш, на всяка песен/албум с липсваща обложка цъкаш десен бутон и get album artwork. Ако липсват и ги няма от Епъл, можеш да си ги добавиш ръчно. Десен бутон на песен/албум и get info. Там ще се ориентираш ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен автоматичната опция за Artwork на туньо никога не е работила и разбира се не говоря за български песни, а за световноизвестни парчета и албуми.

Имаше една програма, която автоматично преглежда цялата библиотека, но не си спомням името. Даже имаха 2 - една за обложки и една за попълване на липсваща информация по мета-данните на всеки трак. Зелена и червена икона ми се въртят в главата..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен music.app на телефона си качва обложки без грешка,но комп не съм ползвал от месеци!Last.fm?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз си глася музиката,филмите и сериалите през Plex.

Лично на мен ми е удобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Dreamcatcher, при мен винаги е разпознавала качествено рипнатите песни или импортнатите пиратски дискове(ползвам туньо от 2005-та или 6-та). С много песни наистина не се получава и единствената обяснима причина е качеството.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...