Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Samsung Gear 2 Neo smartwatch


BulgarianSS

Recommended Posts

Слагам темата тук,ако някой може да ми помогне да не цапам другите раздели.

Подариха ми горният часовник,свързах го с iPhone-a,но така и не намирам начин да му сверя часовника - седи 5 часа напред и това си е.

Ако някой може да ми помогне ще съм благодарен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странно как си го свързал, като тези часовници поддържат само някои модели Galaxy на Samsung. Може би от там е проблема, ако не е в самия часовник.

"COMPATIBLE DEVICES

Galaxy S 5, Galaxy S 4, Galaxy S III, Galaxy Note 3, Galaxy Note II"

Ако е модифициран софтуера нещо, също може да дава проблеми...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Връзва се супер лесно,дори и разговори мога да провеждам през него и да набирам...

Това,което четох е,че взима времето от телефона,но явно малко се сърди на iPhone-а ми с това.

В часовника няма опцията за сверяване на часа,това е гадното в случая,което означава,че някак трябва да го модна за да го сверя.

Не съм го модифицирал още,но ще се ровя да видя дали може да се направи нещо-не ми се иска да го продавам,тъй като ми го подариха и ще изглежда тъпо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа честно - не знам Тизен как се модва, май ще трябва да се поровиш в XDA.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е задачата тези дни :D

Благодаря ти :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Умните часовници по принцип имат 2 Bluetooth модула. Един BLE (Bluetooth Low Energy за синхронизация) и един който си е чисто HandsFree. Действително ти закачаш HandsFree модула и затова може да провеждаш разговори. Но за да го синхронизираш ще ти трябва софтуер, който да закачи другия модул и от там да се направят съответните настройки. От поста на dessyteneva трябва да ти стане ясно кои са устройствата с официален достъп до тоя софтуер. Моднат Firmware на часовника пак не ми се вижда начин, тъй като ще трябва и App за iOS, чрез който да се направят настройките, което няма как да се пусне в AppStore... Общо взето ще се наложи да обясниш, че няма как да си ползваш подаръка и се е наложило да си го смениш. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно така,вързах 6-цата към към часовника.

Часовника към HandsFree-то ми.

Вдигам,говоря и т.н.

Снощи до 3 часа набивах някакви скриптове,но имам още игра докато уцеля точната часова зона ( Europa/Sofia ме връща 1 час от актуалното)

Това се прави по-принцип,когато хвана точната зона ще пиша:

cd\
cd tizen-wearables-sdk
cd tools
sdb devices
sdb root on
sdb shel

После се paste-ва това,като преди това си променил региона и града :

vconftool -g 6514 set -t string db/setting/cityname_id "IDS_WCL_BODY_CITYNAME_SOFIA"
vconftool -g 6514 set -t string db/setting/timezone_id "Europa/Sofia"
rm -f /opt/etc/localtime
ln -s /usr/share/zoneinfo/Europa/Sofia /opt/etc/localtime

След още някоя свободна вечер ще го преборя,поне да мога да гледам колко е часа и да отговарям на повикванията.

За нотификациите - малко вероятно,освен ако някой не измисли как да модне шибаният Tizen 3 и в Cydia да се появи нещо работещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В сидиа имаше нещо, но не помня име. Часът не ти излиза точно, защото тук имаме DST, което лятно време ни изравнява със следващата зона. Ако има как да сетнеш DST, зона София ще ти излезе точно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

CloudNotifier е приложението,но не работи на iOS8+ .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е само това, имаше приложение за управление на Music&Videos.app също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Открих правилният град за глупавият часовник,кода за инсталиране е следният:

vconftool -g 6514 set -t string db/setting/cityname_id "IDS_WCL_BODY_CITYNAME_DUSHANBE"
vconftool -g 6514 set -t string db/setting/timezone_id "Asia/Dushanbe"
rm -f /opt/etc/localtime
ln -s /usr/share/zoneinfo/Asia/Dushanbe /opt/etc/localtime

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...