Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Безжична камера


Monro

Recommended Posts

Здравейте!

Искам да инсталирам 1-2 безжични камери за видеонаблюдение + запис, къде мога да прочета повече как се монтират свързват ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не да те разубеждавам, но ако може да е с кабел е най добре. Пробвал съм с няколко но все ядове.

На доста обекти ползвам камери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Кажи нещо повече ?

Трябва ми за 1-2 камерки

Огледал съм се в това, лесно за монтаж и изглежда надеждно http://spy.bg/skriti-kameri/527/

Редактирано от Monro
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако колегата (автора имам предвид) не възразява и аз ще следя темата с интерес и ще участвам в нея (за да не отварям нова, разбира се).

Опитвам да реша едни проблеми и най-безболезнено ще е с две камери и непрекъснат запис (или като тези от линка по.горе).

Зачудих се, обаче, защо имат само 6 месеца гаранция, при положение, че всички знаем колко е минимума.

И второ някой има ли идея тези 32 гигабайта карта памет какъв (като времетраене) запис може да събере, без да се налага да се трие?

Ще съм благодарен на всякакви мнения и препоръки. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам http://www.dlink.com...orage-enclosure и към него има 2 жични, вързани към суич, както и 2 безжични камери. Записват постоянно, могат да се гледат от всякъде, включително и от телефон.

Редактирано от momchil_g
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам това китайче : http://www.eye4.so/product/c7838wip.html

Може да записва на карта или на сървър. Може да се направи и да записва само при движение. Има микрофон и говорител. Има опции за вързване към аларма,газ детектори и тн.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам нещо с възможно най-лесен начин за монтаж, не ми се опъват кабели по 20 метра и да обикалят по ъглите и да се виждат...

Тези камери, които имат детектор за движение и карта в тях ми се струват най-удобни, защото снимат само ако нещо се задвижи, и ако мястото на камерата не предполага толкова много движение с тази карта 32гб ще събере поне седмица според мен. И тук не става въпрос за супер сигурност и защити, а за обикновени кражби и злоупотреби най-вероятно от цигански произход......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kurti, кажи нещо повече за камерата, качеството на видеото добро ли е?

А нощем на тъмно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Качеството е добро, и нощния режим е много добър. Имат си техен софт с доста функции. В момента правя ремонт и е изключена, в петък ще направя шотове и запис и ще ги шерна

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте, не ми остава много време напоследък. За камерите, било то и безжични, ти трябва захранване, респективно кабел до тях. По един и същ кабел, пускаш и захранване и мрежа. Така няма да имаш проблем с връзката, повярвай Wi-Fi за камера, не е надеждна връзка.

На последния обект, едно захранванe за 12 камери и по един кабел до всяка. Има вариант и да не е лан кабел а мини коаксиал със захранване, в обща изолация. Качеството е повече от добро.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, само да вметна че, със смяна на батерии, карта памет и т.н. се превръщаш в ратай на тия камери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако камерата е около крушка примерно може от там да се изкара ток и директно в нея, а рутера е вкъщи да опъвам кабели през цялата къща за една камера си е убийство мисля аз.

Кабела и разпределителната кутия са от другия край на къщата, мислех за вариант кабела за нет да се раздели на две и единия да си ходи за рутера вкъщи, а другия да ходи към камерата, но при това положение пак трябва да обикаля къщата.

Курти, може да каже прекъсва ли му безжичната връзка и има ли загуба на запис ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли къде да гo запамети;)?

Плачеш си за DVR, кактo и да гo пoгледна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...