Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

"Потънал" Power бутон на iPhone 3GS


joshua1982

Recommended Posts

Здравейте,

тази тема съм сигурен че ще се отправи директно към кошчето но все пак ...

Когато си нямам друга работа си оглеждам така любимото телефонче, за проблеми и напоследък открих че бутона за включване/изключване е така да се каже потънал, в лявата си част, или с други думи е изравнен със панела в тази част. Така изглежда леко наклонен наляво, и в лявата си част не реагира на натискане. Ако се натисне по средата или вдясната си част няма проблем, но ме притеснява с времето да не започне да се проявава като такъв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ползвай си го,щом бачка,като умре - в сервиза...нали е в гаранция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя, че там отива, и вече поела, е така, ама ми стана интересно, и тръгнах да си оглеждам мойте телефончета, и понеже не забелязвам такова нещо нито на home, нито на power бутоните, и то нито на 2, нито на 3, нито на 3GS, нещо не схващам – за кой бутон за включване/изключване говориш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще върна темата, тъй като и друг ще вземе да пита този въпрос :)

Става въпрос за Power бутона, който в лявата си част е по-навътре в корпуса на телефона като го гледаш с дисплея към теб. Това го забелязах още като си разпечатах телефона и бутона не ми е правил проблем никога, работи в която и част да го натисна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

gorgior, определено не е 1мм по-високо, но е по-високо отдясно, отколкото отляво :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тела ти е в гаранция и ти нищо не можеш да променяш по него. Докато работи - забрави да го мислиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

joshua1982, нищо му няма на бутона ти (който се нарича Power). Стига си го гледал и си го мислил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

10 пропуснати обаждания и 49 непрочетени мейла ?!? Човече заради един нормален бутон ще те уволнят, слушай какво ти казват всичко е ОК !

ПП. Загледах се в моя - същата работа малко от едната страна се подава повече. Допри го до плоска повърхост без да натискаш и ще разбереш защо "изглежда", че стърчи от едната страна повече :)

Редактирано от trader
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това в момента ти е най-малкият проблем, както казват всички, това не пречи да си ползваш телефона пълноценно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха, trader, това не е неговия телефон на снимката. Телефона на снимката е с 2.x, а joshua1982 е с 3GS и няма как да е с 2.x :razz:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е снимката не е моя,

позволих си да я ползвам без разрешение на автора, но така или иначе е свободно достъпна в нета.

Благодаря за съветите, от прочетеното следва че това е нормално, нека го наречем "екстра" и приключим темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:) е важното е, че сега може да спи спокойно човека особено ако направи това което му казах в предния пост ...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам защо при вас го има това, но при мен липсва, както вече казах... За сметка на тово баче, преди около седмица mute бутона на 3GS–а изведнъж щръкна с 1–2 мм, а преди това си беше по–прибран към корпуса, както си е при 3G....

А като пък става дума за дефекти– някъде пък ноември, след 5 месеца упротеба забелязах, че целият дисплей на същия този 3GS е наклонен надясно, и в дясната страна има леко ръбче между него и корпуса...

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взех си 3G-то миналата година март месец.Още като отворих кутията забелязах че Power бутона в лявата си част е малко по-нисък от колкото в дясно. Никога не ми е правил проблем, но понеже вече е повдигнат въпроса бих искал да поуспокоя joshua1982 !!!! Карай си така и не се занимавай с глупости. Ако ще се почустваш по-добре ще ти пратя снимка на моя телефон да видиш че левия край на бутона е почти равен с корпуса на телефона, и въпреки това си работи перфектно.Късмет на всички!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя пък спря да пука ;) Ще ходи при Сашо, че нещо трудно взе да реагира :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Оставете го тоя бутон на мира, всички рано или късно стават така. Ако някой обаче много го дразни винаги можем да го понадигнем малко :sarcasm:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе само бутони ли надигаш или и други работи? :mrgreen:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...