Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Какви са вариантите за усилвател на Слушалки?


koshmara

Recommended Posts

Здравейте на всички.

Имам следния така да го наречем проблем. Имам слушалки на Pioneer(SE-m920) които съм закупил отдавна,наскоро взех да слушам доста често с тях и си припомних че едно време с съквартиранта ми свиреха много жестоко, но бяха вклучени в неговите колонки...а за съжаление на ПЦ-то ми не е така, дори с уредбата ми пак е същото(само с iPhone се чува доста по басово и чисто) но пак не е същото като с колонките на моя приятел. Така се поразрових и установих че ми трябва AMPS който може да бъде вграден в Soundcart-a или външен. Въпроса ми е следния някой сбълсквал ли се е с подобен проблем или да ми дадете съвет какво да направя. Търсих някакви карти но не мога да разбера дали го имат това и изобщо дали ще е достатъчно мощно за да ги захрани,а за външния ме няма хич в амперите и ватовете такова не мога да си направя и нямам приятел който да се сеща.

Да ви кажа модела на дъното AsusP5P41T/USB3 мъчих го настройки и т.н. по силно не става и мисля че няма усилвател.

Кое е по-добрия вариант карта или външен(или ако има и 3-ти) дали ако е преносим AMPS ще мога да го ползвам и с телефона(изобщо удобно ли е).

PS.Надявам се темата да не е на грешно място, и да не е много скучна.Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А сети ли се , че колонките за ПЦ са активни, т.е. в тях има вграден усилвател и включвайки слушалките през тях използваш въпросния усилвател ;) а за 10 лева съм сигурен че е пълно с такива колони на пазара

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега сетил съм се,но ме интересуват конкретните варианти.Защо да взимам колонки като са и още място вместо някоя карта дори и 2 ръка за 15-20лв да бодна в ПЦ и без излишни кабелчета...(но не знам модел и нещо читаво) Не е за 10 те лева,но явно не е станало ясно че съм оборудван от към музикални схеми, имам уредба горе спомената включена в монитора само за кат съм на музика,отделно имам система 5.1 в ПЦ за филми и игри сещаш се че няма как нямам и място и са излишни още колони. Но тъпото е че нищо няма явно усилвател че да просфирят както си трябва тез слушалки, само от телефона звука е малко по-добре изразен.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Asus Xunar U7 но цената няма да ти хареса, около 160 лева. Tова е най-евтиния и компромисен вариант.

Редактирано от yovet0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Благодаря колека мисля че точно от това се нуждая,верно е малко повече но от мненията за него останах впечатлен ! Поне го има в Емаг на 135 лева поръчах ще пробвам да видим как е !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...